Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio w Mondeo -odkodować

28 Sie 2003 10:39 40584 16
  • Poziom 11  
    kupiłem niedawno forda mondeo 97r. zamontowana jest orginalna instalacja radiow. mam dwie prośby. chciałbym się dowiedzieć jak zmienić albo odczytać stary kod zabezpieczena, a po drugie stare głośniki są już do niczego więc jakie najlepiej kupić żeby grało dobrze i nie dużo kosztowało.
    są tam elipsy z przodu i z tyłu są takie same (w drzwiach)
    z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Mam preblem z radiem. z powodu słabego aku. wyłączyło mi się radio i teraz nie mogę go odkodować. auto jest z rocznika 97 i ma orginalne radio (jeszcze nie wyciągane) TRAFIC 4000 prosze o pomoc w rozkodowaniu albo gotowy jakiś kod. z tym że mam jeden problem ktoś już wbiłmi do niego kod niestety błędniy i radio teraz reaguje tylko na przycisk power, a na wyświetlaczu pisze WAIT i minuty które się odliczają
    gdy je włącze. Z góry dzięki za wskazówki.

Przeniesiono z Tuning samochody i CarAudio
    <E>
  • Poziom 20  
    Papiery w rękę i do serwisu. Podadzą oryginalny kod. A WAIT zginie jak doliczy do zera wtedy można wprowadzać.

Jarek
  • Poziom 11  
    dzięki za info. Może jednak ktoś zechciał by policzyć ten kod bo ja jak słyszę serwis to dostaje gorączki jeszcze raz dzięki za pomoc.
    Z pozdrowiniami M.M.
  • Spec od car audio
    Pamiętaj kod można policzyć równie dobrze właścicielowi i złodziejowi. Co jest lepsze liczyć wszystkim czy nikomu? Chcesz potem biegać z takim dużym radiem z rączką? Ludzie zastanówcie się co robicie. Może jeszcze podasz numer rejestracyjny samochodu i gdzie parkujesz.
  • Poziom 11  
    Jak byś był uprzejmy to mógł byś podać mi kod chyba że niewiesz jak.
    więc twój komentarz na wiele się niezdał, przykro mi.

Napewno są jakieś programy może ktoś zna link, to bardzo bym prosił o podanie. wielkie dzieki z góry.

PS. bez kazań o złodiejach itp. ja chce znów usłyszeć moje radio.
  • Spec od car audio
    Program jest z kluczem, uruchamianie jego bez klucza jest ryzykowne. A nie jest to program dawany za darmo, autor sprzedaje go za sporą sumę i nie wiem dlaczego niby ludzie podają kody za darmo.
  • Poziom 20  
    :arrow: Leszek bo są głu.... sami nie zarobią, innym nie dadzą a dresiarze siedzą na forum i śmieją się w kułak.
    :arrow: mariusz 10 co powiesz jak za tydzień może miesiąc spojżysz na post - kod po SN i Twój nr radia? A w aucie brak szyby ?Od jakich będziesz nas wyzywać ? Sam podajesz teraz namiar na swoje radio. A czyta wielu.

Jaro
  • Poziom 11  
    jak bym się miał tym martwić to bym nie miał radia w aucie, a jak ktoś będzie chciał mi ukraść radio to i tak ukradnie.

Wrzuce wieczorem SN i jak ktoś wyliczy mi kod to będę bardzo wdzięczny.
  • Poziom 11  
    wtedy chciałem się zabezpiczyć na wypadek zablokowania radyjka i nie otrzymałem odpowiedzi, teraz niestety jestem zmuszony szukać kogoś kto mi je uruchomi.
  • Poziom 11  
    Numer seryjny mojego radyjka to M132959 (TRAFIC 4000)
    Bardzo proszę niech mi ktoś wyliczy ten kodzik :cry:
  • Poziom 32  
    Przeciez ten kod wpisany jest na wewnetrznej stronie okladki instrukcji obslugi radioodtwarzacza.
    Instrukcja jest razem z instrukcja samochodu i ksiazka gwarancyjna i innymi dokumentami a to wszystko w czarnym miekkim etui z logo firmy.
    Wez tam zajrzyj i odczytaj. Musisz to miec ... a jesli nie ... to moze w cale nie kupiaes samochodu...
  • Spec od car audio
    Może i kupił, i ma instrukcję ale akurat radio pass jest z niej wyrwany. 99% klientów tak się tłumaczy. Ja kilka samochodów z zachodu już widziałem i zwykle był komplet papierów albo kod napisany na briefie. Bywało, że radio pass był a radia już po lawetowaniu nie było.
  • Poziom 33  
    djlj24 napisał:
    Program jest z kluczem, uruchamianie jego bez klucza jest ryzykowne. A nie jest to program dawany za darmo, autor sprzedaje go za sporą sumę i nie wiem dlaczego niby ludzie podają kody za darmo.

nie wiesz czemu podają za darmo :?: po prostu mają bogatych tatusiów :D :D :D którzy kupuja im takie zabawki a potem chłopcy podają za free i są :D , gdyby kupił za własne pieniążki tyłoby inaczej i trzymali by ceny ...
  • Poziom 11  
    Zróbcie jeszcze jeden wyjątek. Jak ktoś może to prosze o wyliczenie tego kodu Mxxxxxx Prubowałem już tym kalkulatorem z elektrody ale on podaje tylko 3 cyfry. Niech mi ktoś pomożę :cry: