Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sub na tonsil 25/40 x2 - jaki?

16 Sty 2008 11:48 1136 14
  • Poziom 13  
    witam chcę zrobić sobie subeofer który grałby z altusami 300. mam okazję kupić 2 głośniki tonsil 25/40 i moje pytanie brzmi czy opłaca sie wogule to robić czy może kupić od razu jakieś lepsze głośniki. czy bass się polepszy??
  • Poziom 24  
    hehehe
    nawet byś nie usłyszał tego swojego "subłufera" przy altusach 300.

te głośniki nie nadają się po pierwsze na suba.
  • Poziom 27  
    A po co ci do altusów 300 subwoofer ??
    Czyż te kolumny grają słabym basem ??
    Jeżeli chcesz subwoofer do nich to na porządnym głośniku,z dużym SPL (efektywnosc).O ile mi wiadomo Altus 300 cichy nie jest także to pierwszt warunek.Pozdrawiam ;-)
  • Poziom 13  
    subwufer jest mi potrzebny po to gdyż mam duży pokój 30m2 i jest on jeszcze tak daremny że wogule bassu u mnie nie czuć
  • Poziom 28  
    To ja proponuje suba na Tonsilu GDN 30/120/1 w sporej budzie i powinien zatrząść Ci tym pokojem...tylko jest mały problem, a mianowicie taki, że on straaasznie lubi waciki... i to bardzo dużo :) Czym napędzasz te Altusy?może to wina wzmaka, a nie kolumn?
  • Poziom 13  
    ja mam kenwooda ka-770b 650w poboru i jego wina to nie jest ponieważ nie jest to mój 1 wzmacniacz i na żadnym bassu nie było, mam także voyagery 350 i też nie ma bassu
  • Poziom 31  
    Jakie masz ułożenie kolumn w pokoju?
    Rozstaw je po rogach
    Czy aby czasem nie podłączasz 4 kolumn do 1 wzmacniacza?

Aaa i tak przy okazji aż się dziwie że żaden moderator nie zwrócił Ci uwagi na Twoje ogromne błędy ortograficzne
  • Poziom 28  
    Shadowek napisał:
    Jakie masz ułożenie kolumn w pokoju?
    Rozstaw je po rogach
    Czy aby czasem nie podłączasz 4 kolumn do 1 wzmacniacza?

Aaa i tak przy okazji aż się dziwie że żaden moderator nie zwrócił Ci uwagi na Twoje ogromne błędy ortograficzne

Shadowek, a Ty nie stawiasz przecinków :P :P ,nie no żartuję...ludzie dbajmy o ortografię :).
  • Poziom 13  
    Niestety polonistom nie jestem. muzyki słucham na 2 kolunach a voyagery mam na sprzedaż pokuj mam na poddaszu, kolumny ustawione pod wyższom ścianą.

Moderowany przez Artur k.:

Kolego dla "nie polonistów" jest na forum przycisk "pisownia", a także ktoś mądry wymyślił przeglądarkę FireFox, która ma już wbudowany słownik.
    Regulamin p.15
    Proszę niezwłocznie poprawić swoje posty, jeśli kolega tego nie zrobi, to temat poleci do kosza, a jego autor otrzyma ostrzeżenie.
    Regulamin p.6

• Poziom 27  
    Miałem kiedyś podobny problem i o dziwo jak kolumny były wyżej to było więcej basu.Stały na podłodze to zero...
    Subwoofer mógłbyś zrobic równie dobrze na GDN 30/100 ma niższe pasmo :D
  • Poziom 19  
    Proponuje postaw obie kolumny obok siebie ,włącz jakieś łupanie i jedz balansem raz na jedna i na 2.jeśli bedzie grała tylko jedna kolumna i będzie bas to masz odwrócona fazę .I kombinuj z ustawieniem.
  • Poziom 13  
    jak moge mieć odwróconą faze przecież widze chyba kolory na kablach, a kolumny mam nie rozkręcane od nowości
  • Poziom 31  
    Wrzuć kolumny do innego pokoju, mniejszego.
    I wtedy napisz czy przybrało w ilości basu
  • Poziom 19  
    i w tonsilu ludzie sie mylą..... . zrób zdjęcie czy szkic jak kolumienki stoją u Ciebie w pokoju
  • Poziom 13  
    no więc prosze oto szkic pokoju. ściana przy której stoi szafa ma 2,20 m a ta ściana przeciw legła ma 1,30. ten pokój jest na poddaszu, dach jest drewniany