Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung HT-DB120 - Potrzebny soft

16 Sty 2008 23:48 1200 8
  • Poziom 19  
    Dziwnie sie zachowuje, nie reaguje na klawiature, nie wysuwa tacki. Wyglada na to, ze cos z flashem, ale plyty czyta i film zaczyna odtwarzac.
    Gdzie mozna znalesc jakis soft do niego, moze uda sie przeladowac soft.
    Jaka jest procedura ladowania softu?
    Mam wrazenie, ze ten soft co jest obecnie to nie jest oryginalny. Przy czytaniu plyty jest obrazek z jakims sportowym autem.
  • Poziom 19  
    Czy nikt sie nie spodkal z podobnym przypadkiem???
    Moze to byc wina softu?
  • Poziom 14  
    Masz racje problem tkwi w fleshu, ja zmieniam zawartość i dvd reaguje prawidłowo. Niestety zawartość flesz na moduł DVD do 120 jest jak złoto.
    Ale zapewniam zmiana pomaga na 100%
  • Poziom 19  
    Nie bardzo rozumiem.
    "niestety zawartość flesz na moduł DVD do 120 jest jak złoto. "
    Trzeba wymienic zaprogramowana kosc flesh??
    Nie da sie tego przeprogramowac z poziomu czytnika?? Badz tez w jakis inny sposob??
    Gdzie ewentualnie mozna kupic taka kosc zaprogramowana?
  • Specjalista techniki DVD
    Z poziomu czytnika się nie da. Co do wsadu musi się znależć ktoś kto Ci go udostępni, bo np. sobie takowy zgrał.
    Ja mam tylko do JVC na tym samym chassis ale tam występowały dwa rodzaje serwa i jeden wsad za drugi nie chodzi. Poza tym jeszcze strona kodowa byłaby do podmiany. Chyba że nie przeszkadza to klientowi.
  • Poziom 19  
    Jeszcze pewnie programator z podstawka do takiej kosci potrzebny? Czy da sie to jakos w ukladzie przeprogramowac?
    W ukladzie się nie da. Tylko programator i podstawka pod TSOP48. Może poszukaj kogos kto ma tki programator i Ci to zaprogramuje.
  • Poziom 19  
    Tylko jeszcze musze znalesc wczesniej kogos kto mi soft udostepni.
    Moze ktos pomoze, bo jak nie to sprzet na zlomie wyladuje.... bo coz...
    Zaprogramowanego flasha mogę ściągnąć z serwisu. Kontakt z kosztami na priva. I muszę wiedzieć jak wygląda płyta, chodzi o serwo.