Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek w A6 C4, przekaźniki sterujące zamkiem.

18 Sty 2008 08:44 3426 3
  • Poziom 2  
    Witam mam mały problem z centralnym w A6 C4 AEL otóż chciałem sobie podłączyc alarm dostawiany do centralnego fabrycznego i zrobilem zwarcie pompke już mi znajomy zrobił bo byly uwalone przekażniki te co sterują zamkiem i probowalem podlaczyć i nic jakby prąd niedochodzil gdzie mam szukac wszystkie bezpieczniki sprawdziłem te co pod maska i w środku i są ok proszę o pomoc co jeszcze może być nie tak dodam ze to avant może jest gdzies jeszcze jakis przekaznik lub coś co podaje prąd proszę o jakies schematy bo to co mam i szukałem to niewiele mi pomogly pozdrawiam

Regulamin pkt 15. Popraw błędy, stosuj interpunkcję i dbaj o pisownię. Przy następnym tak napisanym poście zostaną wyciągnięte konsekwencje regulaminowe. <Błażej>
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Kolego użyj przecinków, doprecyzuj myśli, bo teraz to jeden wielki bełkot. Nie piszesz, czy centralne wogóle działają, nie piszesz jaki alarm chcesz dołożyć... Jak i na czym zrobiłeś zwarcie, ta informacja też może pomóc.
  • Poziom 2  
    jest to fabryczny centralny, który mial zamykanie z kluczyka a ja chciałem zrobic zamykanie na pilot bo miałem drugi alarm i chciałem miec na pilot, i coś pomieszałem ,zrobilem zwarcie przy mikrowłączniku w drzwiach kierowcy.Centralny po mojej ingerencji juz niechodzi chodzi mi oto ,ze niemoge znalezc zasilania ani na mikrowłączniku w drzwiach ani na zasilaniu do pompki, a w pompce juz zostalo wszystko wymienione wiec niewiem gdzie jeszcze szukac ,chyba ze musze cala podstawe bezpiecznikow wywalac proszę o jakąś podpowiedz. Pozdrawiam
  • Poziom 33  
    Prawidłowo sformułowane pytanie.

Przy nieudanej próbie podpięcia sterania centralnym coś padło w aucie. Pompka została naprawiona i centralny dalej nie działa.

Ktoś posiada jakieś schematy lub robił podobny przypadek ?

Audi a6 1995 centralny sterowany irdą.