Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polsat cyfrowy + astra

19 Sty 2008 20:21 2346 1
  • Poziom 12  
    Witam mam pytanie odnośnie konfiguracji tuner ECHOSTAR, cyfrowego polsatu.
    Chodzi oto żeby odbiarał sygnał z satelity Astra. Zez ustawiony jest dobrze jak podłączyłem inny tuner bezpośrednio pod konfeter to są programy z astry w bardzo dobrej jakości, a tuner polsatu pokazuje (górny pasek) 89 procent a dolny zero mimo przenajrużniejszych ustawień.
  • Poziom 13  
    Witam serdecznie, czy przewód który przychodzi z konwertera "Astry" Wpinasz do Echostara tak jak do tego innego odbiornika? Jeżeli TAK to powinieneś wybrać opcję szukania kanałów z ASTRY19,2°E, jeżeli odbionik wyszuka programy to pozostaje sprawa konfiguracji w MENU ECHOSTARA z przełącznikiem DiSEqC (odpowiednie wyjścia przełącznika z konwenterami zgodnie z ustawieniem menu), powinno działać. Pozostaje sprawa samego typu przełącznika, u mnie (posiadam Samsunga DSB305G) pracuje niezawodnie GOLDEDITION 4x1 wykorzystany na 3 konwertery. Jeżeli Masz problemy z doborem do swojego Echostara Możesz umówić się ze sprzedawcą na ewentualną wymianę na inny typ jak nie ryszy ten co Kupisz lub poprostu wziąć odbiornik i sprawdzić na miejscu. Pozdrawiam Marek K.