Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

potrzebuję aktualną listę do Ferguson AF2818SE

character 19 Sty 2008 22:12 6793 12
  • #1 19 Sty 2008 22:12
    character
    Poziom 9  

Nie wiem czemu ale nie udaje mi się zgrać listy z tunera do komputera i przez to nie mogę przejść do następnych kroków.Jeśli ma ktoś aktualną listę (.ird) to proszę o pomoc

• #3 19 Sty 2008 22:34
    character
    Poziom 9  

Pierwsza strona wychodzi mi bokiem ;) wszystko ładnie tylko nie udeje mi się tej listy wrzucić na komp (wyskakuje komunikat "IRD No response:Retry download" :cry: ) i dlatego zależy mi na tym jednym a jak cennym pliku... Pół dnia się z tym już męczę..

• #5 20 Sty 2008 12:51
    supermach
    Poziom 23  

Użyj programu Xtremeloader (http://xtremepower.pl). Za jego pomocą można pobrać listę z internetu oraz wysłać ją do tunera.

• #6 20 Sty 2008 16:18
    character
    Poziom 9  

Już umiem zgrywać listy do/z tunera tyle że gdy wgram jakąś listę, którą polecił okulik to nie mogę obejrzeć nawet niekodowanych kanałów.

Czy może mieć znaczenie wersja boota??

• #7 20 Sty 2008 16:55
    supermach
    Poziom 23  

Sprawdź ustawienia anteny w menu tunera i pozmieniaj pod swoją instalację.

• #8 20 Sty 2008 20:32
    character
    Poziom 9  

Nie sądzę żeby chodziło o antenę, bo gdy wgram listę z softa (nie żadną z internetu) to odkodowane kanały chodzą..Nie wiem czy dobrze mówię,bo jestem początkujący :)

• Pomocny post
    #9 20 Sty 2008 23:19
    pakeross
    Poziom 12  

character napisał:
    Nie sądzę żeby chodziło o antenę, bo gdy wgram listę z softa (nie żadną z internetu) to odkodowane kanały chodzą..Nie wiem czy dobrze mówię,bo jestem początkujący :)

Masz odrobinę racji bo nie chodzi tutaj o antenę,ale o ustawienie portów Diseqc.Listy z internetu(najczęsciej kolegi @Latarnik)w menu ustawienie anteny pod satelitą Hotbird mają ustawiony 2 -gi port Diseqc,a pierwszy port na Astra.Twoja instalacja może obsługuje tylko jedną satelitę(Hotbird).W menu ustawienie anteny i pozycji Port Diseqc ustaw na --wyłacz i problem list z internetu powinien zniknąć.

• #10 21 Sty 2008 09:52
    character
    Poziom 9  

Dokładnie-moja instalacja obsługuje tylko satelitę Hotbird.
    spróbuję zrobić to w opisany sposób.

• Pomocny post
    #11 21 Sty 2008 13:20
    supermach
    Poziom 23  

Dokładnie o to mi chodziło. Ustawienia instalacji sat. są "pamiętane" w liście kanałów. Ustaw satelitę hotbird (w menu tunera) oraz wyłącz obsługę diseqc.

• #12 21 Sty 2008 20:04
    character
    Poziom 9  

Wszystko się potwierdziło.Już jest w porządku:D

Dziękuję za zainteresowanie tematem i ostateczną pomoc

• #13 21 Sty 2008 21:06
    supermach
    Poziom 23  

Teraz naciśnij na "pomógł" w odpowiednim miejscu :) i zamknij temat.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo