Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tył za 1200zł - Sub, skrzynia i wzmacniacz kable

20 Sty 2008 17:14 1034 10
  • Poziom 17  
    szukam zestawu za 1200zł na tył.
    sub skrzynia i wzmacniacz kable. (chyba ze głosnik 30cm pod obudowe br 50l)
    tak raczej do uniwersalnej muzyki....

czekam na propozycje
  • Poziom 24  
    kris1990r napisał:
    szukam zestawu za 1200zł na tył.
    sub skrzynia i wzmacniacz kable. (chyba ze głosnik 30cm pod obudowe br 50l)
    tak raczej do uniwersalnej muzyki....

czekam na propozycje

Ja bym spróbował np. takiego zestawu: μ-Dimension μ-Glow 2075v.2 na essa.com.pl promocja 499 zł, PowerBass S12C BassBox 499 zł pozostałe 200 zł na kable.
  • Poziom 21  
    Wachcio kolega szuka" Bassowni "a nie głośników ja proponuje PB M12 + CP1502 i do tego kabelki za 200zł. Będzie git.
  • Poziom 24  
    toma085 napisał:
    Wachcio kolega szuka" Bassowni "a nie głośników ja proponuje PB M12 + CP1502 i do tego kabelki za 200zł. Będzie git.

Napisał, że do uniwersalnej muzyki...
  • Poziom 25  
    ale glow do tego glosnika za slaby bedzie.. ja polecam to co ja mam czyli s12 w skrzyni closed + cp 1502 + kable niecale 200zl wyszlo.. razem mialem jakies 1100zl.. i to bedzie jak dla mnie uniwersalny zestaw :) choc teraz moze bym wzial bm 990atx z alledrogo.. do wzmaka jakies 80zl trzeba dolozyc a juz mocniejszy :)
  • Poziom 42  
    Za tą kase szukaj monoblocka i biesz 2x pb s10 p 210 zł są:D
  • Poziom 28  
    Lepiej szukać używki jakiejś, a nie kupoować CP do głośniczkow PB, a jaki masz samochod wogole ?
  • Poziom 21  
    Szkoda tylko że połowa właścicieli M12 ma taki zestaw z CP
  • Poziom 28  
    Szkoda że ta połowa nigdy nie podłączy tego głośnika do lepszego wzmaka, i nie uslyszy jak może on zagrać ;) Do tego czasu, oczywiście pod CP według nich gra świetnie ;) Ale polecam sprawdzenie czegos innego xD
  • Poziom 24  
    BlueSystem napisał:
    Szkoda że ta połowa nigdy nie podłączy tego głośnika do lepszego wzmaka, i nie uslyszy jak może on zagrać ;) Do tego czasu, oczywiście pod CP według nich gra świetnie ;) Ale polecam sprawdzenie czegos innego xD

Ja niedługo mam nadzieję będę w tej drugiej polowie (tylko, że z innym PB bo 1254 b) bo w końcu przepnę go HPB-604 na u-dimension V21. Będę mógł ocenić róźnicę. Jak na teraz myślę, że przy wyższej głośności CP nie daje rady i sub jest stopniowo zagłuszany przez scenę.
  • Poziom 18  
    toma bredzisz w moim odczuciu.
    Ja mam pb m12 i cp 1502.
    I juz dawno chce sprzedac ten wzmacniacz.
    Jakosci zero...

Ja mialem jakis czas podpietego audisna srx2 pod ta skrzynie i wiadomo...wzmacniacz za slaby ale mialem porownanie...

Jakosc duzo lepsza i kontrola na poziomie cp 1502...oczywiscie do pewnego momentu...a wzmacniacz mial 170 wat rmsu a nie 400 jak cp.

Wiec cp wedlug mnie to chlam.

Moze i jak to mowisz "polowa" ludzi to ma ale nie powiedziales ile osob chce ten shit zmienic.

Nie wszyscy maja tempe uszy.