Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Grundig MF55-2503/8 PL/TOP nie włącza się

20 Sty 2008 17:41 1967 7
  • Poziom 2  
    Witam.
    Wygląda na to że mój telewizor się popsuł :/ , gdy go włączyłem op 3 dniach nieobecności, długa niebieska dioda w dolnej czesci tv, mruga, nieregularnie, zaświeca się i gaśnie :/ , już kiedyś miałem taki problem, musiałem zanosić do naprawy.

Proszę o pomoc co to może być i czy jestem wstanie sam to jakoś naprawić :/.

Pozdrawiam.

Tytuł tematu poprawiłem - p.11 regulaminu.
    Przeniosłem z TV. [Mirek Z.]
  • Poziom 28  
    Witam.Szanowny Kolego, jednak nie zapoznałeś się z regulaminem bo w przeciwnym przypadku podałbyś typ TV. Czy ty wiesz ile jest Grundigów?Więc jak ci mamy pomóc?.Pozdr.
  • Poziom 2  
    Elegance 55 Flat, czy to co daje ?
  • Poziom 28  
    Kolego to jest rodzina TV. Podaj jakie jest MF-?. Daje bardzo dużo ponieważ ważne jest tzw.chassis TV i z tyłu powinno być napisane CUC.....?. Własnie o nie chodzi.pozdr.
  • Poziom 2  
    MF-55-2503/8 PL/TOP
  • Poziom 13  
    mało informaci jakie pomiary zrobiłes,podstaw kondensator sieciowy 100mf/400v
    pjp

Moderowany przez Mirek Z.:

Pomimo wcześniejszych uwag i wpisu do księgi w profilu Kolega nadal nie przestrzega żadnych zasad pisowni. Naruszenie p.15 regulaminu.
    Ostrzeżenie.

• Poziom 2  
    Widać nie jesteście wstanie mi tu pomoc, ja tego tv nie zmontowałem od podstaw , tylko kupiłem, a jakbym skonczyl studia na wydziale elektroniki to był nie prosił o pomoc fachowców.
  • Moderator
    Po pierwsze - skończenie studiów j.w. nie daje ŻADNEJ gwarancji na skuteczną naprawę TV.
    Po drugie - przed założeniem tematu na Forum należało zapoznać się z regulaminem oraz opisem działów.
    Temat założony z początkowym tytułem nadawał się na forum dla wróżek.
    Ponadto - przy braku pojęcia o pomiarach i elektronice nie trzeba było w ogóle otwierać tematu. Chyba, że jednak Kolega coś potrafi.