Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odzyskanie wiadomosci z Outlook Express po reinstalace.

Andrzej223 20 Sty 2008 20:33 2975 5
  • #1 20 Sty 2008 20:33
    Andrzej223
    Poziom 2  

Witam!
    Mam mały problem...
    Po awarii systemu xp zrobiłem reinstalkę bez foratowania na tym samym dysku.Odzyskalem juz wszystkie pliki dokumentów, ale nadal nie mogę odzyskać wiadomosci z Outlook Express.
    Dlatego zwracam sie do Was o pomoc...

Z góry dziekuje...

Serdecznie pozdrawiam.

Andrzej

0 5
  • Pomocny post
    #2 20 Sty 2008 22:57
    rmyjak
    Poziom 15  

Z tego co pamiętam to bywały tu:
    C:\Documents and Settings\nazwa_użytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities\{ciąg znaków}\Microsoft\Outlook Express

0
  • #3 21 Sty 2008 14:39
    Andrzej223
    Poziom 2  

Wielkie dzięki za ścieżkę!
    Odzyskałem już wszystkie wiadomości.;)
    Posłużyłem sie takze programem ExpressArchiver. Bardzo dobry programik. Polecam na przyszlość.:)

Pozdrawiam

Andrzej & syn Jakub ;)

0
  • #4 05 Sie 2010 17:15
    ania89tbg
    Poziom 1  

To może ja podbiję, z racji tego iż jestem zielona w te sprawy.

W outlooku miałam jakieś 150 listów, mało ważnych, ale było tam parę zdjęć, które chciałabym odzyskać. Po kilku miesiącach miałam instalowany od nowa system.

Teraz chciałabym spróbować te meile odzyskać, gdyż nie pokazują mi się one w tym outlooku. I trochę poczytałam, weszłam w te ustawienia lokalne, w outlooka, w ten plik z tą końcówką pst(nie pamiętam, coś w tym stylu) otwiera mi się to w outlooku, ale nie pokazuje niestety starych listów.

Weszłam też w te Identities i tam mam same pliki,ale z końcówką dbx. Między innymi skrzynkę odbiorczą, nadawczą itp, które także mi się od razu otwierają w outlooku express, ale mam tylko te e-maile aktualne.

Mam nadzieje, że jakaś dobra dusza pomoże kompletnie zielonej w tych sprawach dziewczynie:)

0
  • #6 06 Sie 2010 13:42
    mrsebolo
    Poziom 25  

ania89tbg napisał:

W outlooku miałam jakieś 150 listów, mało ważnych, ale było tam parę zdjęć, które chciałabym odzyskać. Po kilku miesiącach miałam instalowany od nowa system.

Jeśli dokonano czystej instalacji bez pozostawienia danych na dysku nie ma możliwości odzyskania danych. Łatwo to sprawdzić - wchodzisz na dysk c:\ i sprawdzasz ile jest katalogów zaczynających się nazwą "Windows".

Jeśli jest tylko jeden katalog to znaczy ze stary system został sformatowany, a Ty utraciłas swoje dane.

0