Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi a4 98 - alarm nie reaguje, nie można otworzyć samochodu

21 Jan 2008 08:09 2628 5
  • Level 10  
    Nie moge otworzyc samochodu pilotem. Wczoraj zostawilem go to bylo ok a dzis nie reaguje

Proszę napisać tytuł zgodnie z punktem 11-tym regulaminu, a posty pisać konkretnie, rzeczowo i bez błędów.
    Zdania rozpoczynamy z dużej litery. [norbert]
  • Level 18  
    Sprawdź na początek baterie. Jeśli masz zapasowy pilot też sprawdź. To tak na początek.
  • Level 10  
    baterie niedawno wymienilem.na drugi pilot tez nie reaguje.
  • Level 10  
    audi a4 98.alarm jest dokladany.centrany zamek dziala.po otwarciu kluczykiem wlacza sie alarm.i jeszcze miga czerwona diodka od alarmu

Dodano po 2 [minuty]:

nie mam pojecia jaka jest marka tego alarmu bo jak kupilem to juz byl

Dodano po 4 [minuty]:

nawet nie da sie uruchomic silnika.jestem uziemiony.pewnie po jakies pogotowie autoalarmowe musze zadzwonic

Moderated By norbert.s.:

Forum techniczne to nie miejsce na zgadywanki.
    Proszę określić typ i model alarmu, zrobić zdjęcia pilota i ewentualnie centrali.
    W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.

• Level 18  
    To w tej sytuacji poszukaj centralki od alarmu (być może cyka przekaźnik w centralce, który jest odpowiedzialny za uruchamianie świateł awaryjnych), więc wypnij ją i jedź do elektryka. Miałem podobny problem po upadku pilotów, straciły łączność z centralką. Mam wrażenie, że u Ciebie może być odwrotnie.
  • Level 33  
    A jeżeli przekaźnik jest spoczynkowo rozwarty.To co będzie zonk. Starsze alarmy tak miały i nie wiadomo jakiej marki.Alarm powinien mieć wyłączenie serwisowe. Tylko trzeba niestety znać jego nazwę i dobrze by było model.