Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Siemens zmywarka SE24A234EU/06 nie wypuszcza wody

olciamax 21 Jan 2008 17:20 16414 7
    olciamax
    Level 2  
    Jak wymontować płaszcz wodny,żeby go oczyścić?
    TFX
    Level 20  
    Czołem ! to wina pompy opróżniającej, Odkręć śrubkę lub wyjmij plastikową zatyczkę na dnie zbiornika ,po wyjęciu filtra w dnie komory,
    pozdrawiam
    olciamax
    Level 2  
    dzięki za info-ale proszę o podpowiedź - łatwo się da wyjąć filtr z dna? pytam boi jestem zielony w tej kwestii- szczerze.

Dodano po 3 [minuty]:

sorki - to chodzi o filtr w środku zmywarki? a ja już mam przed oczami spód zmywarki leżącej na boku :) czyli nie rozkręcać,żadnych boków?
    WIELKI_BOBO
    Level 18  
    Zrób jak napisał kolega wyżej, płaszcz wodny pozostaw w spokoju, on nie jest przyczyną nie wypompowywania wody ze zmywarki
    olciamax
    Level 2  
    po wyjęciu filtra w dnie zmywarki, została wyjęta zatyczka-woda dalej nie jest odpompowywana. podczas startu tylko bardzo cicho buczy, wodę pobiera normalnie, ramiona się kręcą, ale woda nie odpływa. co dalej ? ratujcie :>
    WIELKI_BOBO
    Level 18  
    Jeśli pompka jest drozna to sama pompka skończyła juz swój żywot i należłoby ja wymienic na nowa wirnik blokuje i dlatego nie wypuszcza wody
    lokaj90
    Level 1  
    Witam
    Moja zmywara SE24A234eu/07 nie ma ani srubki do odkrecenia ani platikowej zaslepki jak na filmiku
    Nie moge dostać sie do wirnika, jakies wskazowki czy dzwonic na serwis ??
    Pozdrawiam