Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Soft spv c500

21 Sty 2008 21:15 3536 10
  • Poziom 10  
    Witam mam problem mam spv c500 przywieźony z angli i chce tam wgrać polskie oprogramowanie jakie?? Czy ktoś mógł by mi opisać krok po kroku jak to zrobić.
  • Computer Controls
  • Poziom 15  
    Pewnie ten straszny rom Oranga. Jedyny rom z polskim langiem to rom Imate.

Aby wgrać nowy rom musisz najpierw ściągnąć blokadę aplikacji i mieć Super CID'a.

Później sciagnij sobie >TEN< rom

Sciagniety rom nalezy rozpakowac np.: winrarem do folderu tymczasowego. W tym folderze nalezy odszukac plik NK.nbf o rozmiarze 31 918 592 bajtów.
    Następnie pobierz ze strony http://www.spv-developers.com program Typhoon NBF Tools.
    Po sciagnieciu tego programu otwórz w nim wyżej wymieniony plik NK.nbf
    W programie odnadujemy wpis 'Operator', nastepnie w menu szukamy 'Tools' po czym klikamy na 'Edit Header Data'. wW otworzonym oknie zmieniamy operator na ORANGE10. Kliknij na Ok a program przeliczy sumy CRC. Po czym zapisz plik NK.nbf w innym folderze po czym skopiuj go i zamien ze 'starym' NK.nbf
    Teraz z folderu tymczasowego w którym zamieniałes pliki NK.nbf uruchom program ROMUpdateUtility.exe
    I jezeli wszystko zrobiłes dobrze to powinno pójść gladko. Wszystko powinno trwac coś koło 10 minut.
  • Poziom 10  
    Dobra tylko ja trohe nie w temacie a co to jest ten rom???
  • Computer Controls
  • Poziom 15  
    Soft :D Jak to Ty nazwałeś "oprogramowanie" :)
  • Poziom 10  
    Jeżeli chodzi o blokade microsoftu to jest tu podobno sciagnieta a co to jest "Super CID'a"
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Ściągnij załącznik. Rozpakuj. Wrzuć na tel cert.cab. Uruchom go na telefonie. Na kompie uruchom SPVservices i zmień CID (po lewej masz CID Tool Alpha i ustaw go na 111111111)
  • Poziom 10  
    Podczas gdy się chcę zsynchronizować z ActiveSync 4.5 wyskakuje mi ramka z błędem, że Zapora może blokować dostęp, bądź jest niewłaściwa wersja i wyświetla mnie jako GOŚĆ. Pomorze kotś??
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Wyłącz Firewalla
  • Poziom 10  
    Jak zrobie hard reset to telefon normalnie jest wykrywany jak wżucam na konure plik carb.cam czy jakos tak od programu spv services to mi go zaczyna wykrywać jako gościa

Dodano po 2 [godziny] 31 [minuty]:

Już jest sflashowany wszystko jest OK. Dzięki za Instrukcję i za wszystko,:)

Chce teraz wgrać wm6 czy moż e ktoś to opisać i powiedziec z kąd to można ściągnąć bo nie moge nigdzie znaleźć :D
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 1  
    Ja niestety nie moge sobie z tym poradzic. Probowalem zrobic Hard Reset, ale telefon nie zadzialal poprawnie.
    Po uruchomienia mam kolorowe paski (chyba jest to bootloader) i dalej nie moge nic zrobic.
    Active Sync tez mi nie widzi telefonu wiec jestem w kropce.
    Moze jest mi ktos w stanie pomoc?

p.s. podane wyzej linki nie dzialaja, tzn maja inna zawartosc niz opis w poscie.
    Pozdrawiam