Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PASSAT 1.9 TDi Problem z mrugającymi światłami wewnętrznymi

22 Sty 2008 14:49 1464 3
  • Poziom 2  
    Witam.
    Ostatnio miałem problem z klamką w tylnych drzwiach zeby ją zrobić musiałem rozpierzyć całe drzwi odłączyłem przy tym kostke od silnika zamka centralnego.
    Po złożeniu drzwi wszystko działa. Drzwi się otwierają zamyykają z pilota. Ale po zamknięciu wewnętrzne oświetlenie kabiny wciąż mruga i się nie wyłącza.
    Próbowałem już odłączyć akumulator na 10 min. ale to nic nie zmienia.

Czy ktoś mi może pomóc??

Passat 1.9 TDi 97r. 110Km AFN (komfort - Elektryczne szyby lusterka domykanie okien kluczykiem, komputer pokładowy)

Regulamin pkt 11.1. Popraw temat! <Błażej>
  • Poziom 14  
    Może przełącznik w drzwiach który odpowiada właśnie za zaświecenie światła podczas otwarcia drzwi?
  • Poziom 16  
    Prawdopodobnie czujnik w zamku - musiales cos źle poskladać.Nie napisałeś z którego roku auto bo może masz zwykłe czujniki w słupkach i poprostu któryś z nich sie uszkodził???
  • Poziom 2  
    Rok samochodu to 1997r napisałem ponzej postu wszystkie dane.

Dodano po 2 [minuty]:

Jeśli miał by to być czujnik czujnik domkniecia drzwi to jet on w kasecie zamka. Był troszke podrdzewiały. Ok pójdę tym tropem. Dziękuje

P.S. Komputer nie wykazuje błędów - wszsystkie bezpieczniki całe. Ma ktos jeszcze jakąś koncepcję ??

Dodano po 2 [godziny] 20 [minuty]:

Problem rozwiązałem.

Chodź dalej nie wiem jak to się stało ale winna była lampka progowa. Po jej odłączeniu wszystko jest ok.
    Nie wiem co ma piernik do wiatraka ale zamieniłem ją z przednią lampką i działa wszystko. Może gdzieś poprostu było zwarcie na kablach.

Dziękuje wszystkim którzy się zainteresowali tematem. Pozdrawiam.