Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

router i aster

radziejsz 22 Jan 2008 18:38 1637 8
    radziejsz
    Level 16  
    Witam posiadam w tym momencie lacz neti i router microcom 2651. chcialbym przejsc na aster. jak to u nich jest ? daja modem i z modeu wychodzi rj45 ktory moge pociagnac bezposrednio do routera i sobie podzielic lacze ?? czy ten router sie do tego nadaje ?? pozdrawiam
    marek-mba
    Level 18  
    Dany router ma na porcie WAN rj-11, czyli możesz jedynie używać go jako switcha.
    radziejsz
    Level 16  
    no wlasnie o to mi chodzi czyli nie da sie tym podzielic lacza ?? musze zakupic inny router ?? nie da sie zrobic tak zeby w jedno wyjscie na komputer dac sygnal z modemu a na inne podlaczyc komputery ??
    marek-mba
    Level 18  
    Niestety w ten sposób jak piszesz będzie on działał tylko jako switch - czyli możesz podpiąć tyle PC ile ISP Ci pozwoli. Oczywiście możesz zakupić inny router - tylko tym razem z portem RJ-45 na WAN-ie.
    radziejsz
    Level 16  
    aha rozumiem , czyli cos takiego musze kupic DI-524
    czy ten konkretny model jest w miare przyzwoity ?? niedrogi i wlasciwie nic wiecej mi nie potrzeba , tylko jak z jego awaryjnoscia ?? pozdrawiam

Skasowałem link do aukcji Allegro. [mbo]
    marek-mba
    Level 18  
    Zdecydowanie odradzam Dlinki - mam złe doświadczenia z nimi. Polecam jakiegoś linksysa, ewentualnie edimaxa.
    radziejsz
    Level 16  
    a cos konkretnego ?? zalezy mi zeby bylo nie drogo bo mam dosc skromny budzet
  • Helpful post
    marek-mba
    Level 18  
    Poszukaj na allegro danych marek - na pewno coś znajdziesz. Zależy oczywiście ile dokładnie chcesz wydać. Przykładowo Linksys BEFW11S4 - sam kilka razy dla znajomych go kupowałem - bardzo dobrze się spisuję.
    radziejsz
    Level 16  
    ok dzieki wielkie mozna zamknac

kupiłem d-linka di-524 i jestem bardzo zadowolony , za 120 kupiłem razem z sieciowka na usb gratis , zero problemow juz hodzi jakis czas nic sie nie dzieje , prosty w obsludze

Scaliłem 2 posty - drugi niepotrzebnie odświeżał temat.
    Dodatkowo ta pisownia ...
    Zobowiązuję kolegę do poprawienia błędów przed napisaniem kolejnego postu. [mbo]