Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Piła Mechaniczna .Jaka do 1000zł

toma085 23 Jan 2008 10:32 3407 6
    toma085
    Level 21  
    Piła ma służyć do lekkich pac jakieś drzewko ściąć od czsu do czasu. Nie wiem którą firme i jaki model wybrać ale stawiam na STHIL lub Huskwarna.
    Oczywiście inne firmy też wchodzą w gre ale żeby części były dostępne.
    kierko
    Level 17  
    Cześć!
    Znajomy, kupił Sthila i już na gwarancji wysiadł (użytkowany sporadycznie). Wymienili mu na drugi egzemplarz. Po krótkim okresie w końcu odsprzedał go za połowę ceny. Poza tym z tego co wiem, to znajomi narzekają na Sthila. Trzeba również tu dodać, że to bardzo dużo zależy od obchodzenia się ze sprzętem, a tego już nie wiem w przypadku znajomych. Ja kiedyś kupiłem używaną Huskwarne 349 za 300zł. Zrobiłem mały remont ok.360zł i do dzisiaj nie mam problemów.
    Pozdrawiam
    szpara
    Level 28  
    Rozejrzyj się za pilarką firmy Dolmar - lepsza od sthila i tańsza.
    toma085
    Level 21  
    Dzięki za rady słyszałem o Dolmarze i Alpine że robi dobre piły ale jakoś nie wiem.
    Kamilo89
    Level 15  
    Mam starą SACHS-DOLMAR made in WEST-GERMANY. Silnik w zasadzie nie do zniszczenia. Wymienione sprzęgło odśrodkowe z zębatką i czasem blokuje się sprężyna od rozrusznika - wynika to z wytarcia plastiku. Jedyne co to teraz mi padło smarowanie łańcucha i tłumik już się rozleciał Dobry sprzęt i moim zdaniem warty uwagi ;]
    cordoba_2004
    Level 27  
    a teraz są piły na allegro za 400 zł i to już jest piła bass polska, a więc znana jednak marka.. warta coś ktoś wie może ?
    konrado9
    Level 11  
    ja mam sthila 180 czyli małego i nic sie nie dzieje zero jakis wad m co wymieniam to łańcuch i prowadnice uwazajcie gdzie kupujecie bo sthila czesto podrabiaja