Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
RenexRenex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sagem my501x - wyrwane złącze ładowania

23 Sty 2008 12:49 2079 25
  • Poziom 9  
    Witam ma problem z my501x trafil domnie z wyrwanym zalczem ladowania zrobi sie cos z tym czekam na odp
  • RenexRenex
  • Użytkownik usunął konto  
  • RenexRenex
  • Poziom 20  
    nawet jak nie ma pol lutowniczych to sie zrobi, trzeba tylko pokombinować no i już nie wygląda to tak ładnie
  • Poziom 22  
    Robiłem takiego bez pól i da się, kwestia za ile i czy sa chęci.
  • Poziom 9  
    to zlacze siedzi na 4 nozkach to jedno całe dwie połowki i jednego brak. i tych malych jest 5 to 3 sa dwa nie.
  • Poziom 20  
    zrób zdjęcie i wstaw to zobaczymy
  • Poziom 22  
    Gniazdo na klei ja użyłem kropelki i poxipolu, a brakujące pola można połączyć bezpośrednio do elementów.
  • Poziom 9  
    Sagem my501x - wyrwane złącze ładowania TAK TO wygalda bedzie cos z tego?
  • Poziom 20  
    pewnie ze da sie zrobić, jak zdobędę zdjęcie to ci pokaże gdzie idą sciezki
  • Poziom 20  
    no właśnie tak to sie robi, tylko trzeba odpowiednio skasować klienta, w sumie dzięki takim "leniuchom" (bez obrazy) najlepiej sie zarabia ;)
  • Poziom 9  
    to co nie ma co za to sie brac??
  • Poziom 20  
    begnier GSM napisał:
    to co nie ma co za to sie brac??

to już zależy do ciebie czy chce ci sie go naprawiać czy nie, ogólnie telefon jest do zrobienia, potrzebna jest tylko dmuchawa, lutownica i cienki drucik i najważniejsze - chęci

Dodano po 45 [minuty]:

Sagem my501x - wyrwane złącze ładowania
  • Poziom 9  
    jak zdrapac lakieri przylutowac sie?? a ten druciki do galsa moga byc z jakiegos kabla cienkie?? i mam poprowdzic z tych co ich nie mam czy z wszystkich??
  • Poziom 9  
    Mam hota. mam zrobic przejscie tylko tych padow co sa wyrwane?? czy wszytkich?? chodzi mo o te gorne . a te na ktorcyh siedzi złacze to co znimi??
  • Poziom 15  
    Zoltos a masz jakiś pomysł gdzie się podlutować z tym pierwszym (od prawej) pinem? Tamte cztery już podlutowałem i telefon nadal nie ładuje
  • Poziom 15  
    Faktycznie. Wielkie dzięki za pomoc
  • Poziom 9  
    zlotos wszystkie pady mam podalczyc czy tylko te wyrwane?? a jak przylutowac zlacze do tych 4 padow??
  • Poziom 28  
    Z czym wy tu macie problem jak ze zdjęć wynika, że scieżki idą na wierzchu ?!
  • Poziom 9  
    ZOoRK ale pady od sciezki sa wyrwane a do sciezki z gory nie przylutuje trzeba pod galssa.i daltego sie pytam czy mam zrobic obejscie z tych dwoch wyrwanych padow czy z wszystkich i jak mam przymocowac zalacze do tych padow po bokach
  • Poziom 22  
    A do mnie trafił z wyrwanymi punktami i peknietym glassem. Czy glass jest takze odpowiedzialny za ladowanie? Czy tylko za interfejs usb?