Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja DVD Volvo jaki laser?

23 Sty 2008 19:23 11463 9
  • Poziom 14  
    Witam
    Czy ktoś może wie jaki jest laser w czytniku nawigacji DVD Volvo (jej P/N 8673731). Wysępuje on praktycznie we wszystkich pojzdach tej marki po 2000 roku. Producentem urządzenia jest Mitsubishi. (W załączczniku zdjęcie samego laser.)

Nawigacja DVD Volvo jaki laser?
  • Poziom 11  
    mam ten sam problem poszukuje lasera bez mechaniki podkładałem SF-99 i od navi merca BE 4718 i nadal szukam
  • Poziom 9  
    Osobiście zamontowałem laser z napędu Panasonic VED-0440 .
    Działa idealnie od ponad 6 miesięcy, czyta wszystkie płyty (również nagrywane).
  • Poziom 1  
    Witam , czy da sie poza nawigacją otwarzać filmy dvd ?
    Czy da się zrobić jakąś przeróbkę by włączyć w czasie jazdy film zamiast nawigacji (mam volvo v50)
  • Poziom 12  
    U mnie po włożeniu płyty z nawigacją słychać jak odtwarzacz rozpędza płytę i zwalnia i tak cały czas, a na wyświetlaczu pojawia się jakiś napis o błędzie - czy u pana przed wymiana lasera były takie same objawy?

http://www.impelshop.pl/?item=9168

Czy muszę kupić cały ten mechanizm, czy można dostać sam tylko laser?

I już ostatnie pytanie: Czy ten czytnik DVD odtwarza tez mp3?

Z góry dziękuję za odpowiedz.
  • Poziom 1  
    Witam. Mam pytanie. Otóż posiadam volvo v70 2003r i popsuł mi się cały napęd dvd chciałbym się dowiedzieć czy musze wstawić koniecznie napęd od volvo v70 czy może to być dvd od innego rodzaju volvo. Z góry dziękuję za odpowiedz.
  • Poziom 10  
    Gdzie można kupić ten laser Panasonic RAE-0440
  • Poziom 10  
    czy po zamontowaniu zamiennika Panasonic VED-0440 trzeba coś ustawiać czy nawi pójdzie bez problemu