Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung z górnej pułki - jaki wybrać?

dodus 24 Sty 2008 10:41 1604 3
  • #1 24 Sty 2008 10:41
    dodus
    Poziom 11  

Cześć wszystkim
    Planuję zakup tv i chciałem się poradzić Was wszystkich co wybrać. Najbardziej interesują mnie Samsungi (bo mam dobre doświadczenia z tą firmą). 42cale, full HD, minimum 2 wejścia hdmi, rozdzielczość najlepiej 1900-1000. Czy macie jakieś modele w tym przedziale? Jaka cena?

pzodrawiam

• #2 24 Sty 2008 12:19
    Wujas84
    Poziom 1  

Witam Dodus. Chętnie Ci pomogę przy dokonywaniu wyboru odnośnie zakupu telewizora Samsung. Nie ukrywam ze dobrze by bylo jeśli byś zdradzil jakim budżetem dysponujesz? Czy interesuje cie zakup plazmy czy LCD? Jeśli koniecznie chcesz 42" to oferta skierowana jest bardziej w strone plazmy. Więc ile masz zamiar poświęcić pieniędzy?

• #3 25 Sty 2008 13:36
    dodus
    Poziom 11  

Mój budżet to 4 tysiące. Mógłbym ewentualnei coś dorzucić, gdyby naprawdę było coś zdecydowanie lepiej za kilka stówek więcej. Prawdę mówiąc wolalbym lcd

• #4 28 Sty 2008 17:14
    chory inżynier
    Poziom 10  

Teraz w zasadzie 3 wejscie hdmi w samsungach to juz standard, wiec tym nie powinienes sie przejmowac. Mysle, ze ktorykolwiek z 40calowych z serii R8 powinien zaspokoic wszystkie Twoje potrzeby. Jesli chcesz naprawde szczegolowych informacji to odsylam na strone produktowa, ew. serwisy porownujace ceny.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME