Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peiying GPS PY-GPS3501 odblokowanie

24 Sty 2008 23:35 15623 15
  • Poziom 11  
    Witam, posiadam GPS Peiying GPS PY-GPS3501 ,sys.op. WinCe.Net 4.2 ,
    proc. Samsung 400MHz, ActiveSync, chipset - SiRF Star III ,MapaMap PEIYING. Jestem zielony jeśli chodzi o nawigację. Chciałbym się dowiedzieć jak odblokować tego GPS-a, żeby można było wgrać inne mapy, np automapę. Proszę wszystkich o pomoc.
  • Poziom 12  
    dołączam się do tego tematu jak ktoś wie cos na ten temat to był bym wdzięczny
  • Poziom 15  
    Hm..no ktoś wie ;-).
    Według instrukcji znalezionej w Google:

"Odblokowanie tego urządzenia nie nastręcza wielkiego problemu -przyciskamy power,jednocześnie podciągamy dzwignię głośności na + i włączamy suwakiem na ON ,czekamy i jest windows."
  • Poziom 12  
    dzięki kolego w ten sposób co opisałeś nie mogłem uruchomić wince ale dużo mi to pomogło
    trzeba było wcisnąć przycisk M i dać głośność na + (trzymając je przełączyć włącznik na on)
  • Poziom 15  
    Niezamaco ;-). A swoją wdzięczność możesz wyrazić klikając "pomógł" ;-)
  • Poziom 12  
    witam wie ktoś może jaką automape można tu wrzucić?

pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Jak widomo ten model posiada win Ce 4.2 jestem zainteresowany czy da się zmienić i wgrać win ce 5.0

• Poziom 43  
    AirLive napisał:
    Jak widomo ten model posiada win Ce 4.2 jestem zainteresowany czy da się zmienić i wgrać win ce 5.0

Nie ma takiej opcji.
  • Poziom 14  
    Wie może ktoś jak w tej nawigacji zrobić żeby uruchamiała się auto mapa z głównego menu??
  • Poziom 14  
    rozwiązanie wiec skoro masz auto mapę to
    1. masz ja na karcie sd zmień automapa5 na mobilenavigator
    2. a w środku pliku automapa 5 znajdź plik wce42Am i zmień mu nazwę na
    mobilenavigator bez zmiany rozszerzenia
  • Poziom 38  
    Elmer89 - nie podawaj informacji o jakosci bardzo malo pomocnej..
    Automapa w folderze "automapa5" wystepuje wylacznie w spartaczonych piratach.

Oryginalnie nalezy szukac foldera "Automapa EU" :)
  • Poziom 14  
    ja napisałem przykład jakie kiedyś ktoś rozwiązanie mi podał i lepsze to niż nic tyle w tym temacie, jak możesz kolego Pontikos to rozwiń bardziej ten temat .
    Pzdr,
  • Poziom 38  
    Niema problemu - rozwinieciem rozwiazania podanego przez Ciebie jest uzycie skryptu Mortscripta, o tresci:

Code:
    if procExists Shell.exe

kill Shell.exe
    Endif

if procExists YFloader.exe
       kill YFloader.exe
    Endif

run \SDMMC\Automapa EU\wce42am.exe

lub ostatnia linia:
    Code:
    run \windows\explorer.exe

Powoduje to WYLACZENIE nakladki producenta, a nie tylko zminimalizowanie jej pracy w tle - uwalnia wiecej pamieci RAM i mocy procesora dla Automapy.
  • Poziom 38  
    Poczytaj instrukcje do mortscript. Dla czego mam ja tu cytowac?
    Oboje jestesmy inteligentnymi ludzmi na poziomie pewnej wiedzy technicznej - wykorzystajmy to :)
  • Poziom 33  
    Niestety kolego ale ja tak fachowej wiedzy nie mam do navi. Mogłbyś mi stworzyc ten skrypt? Poźniej trzeba plik uruchomic na nawigacji?

Dodano po 4 [minuty]:

Kolego i moja to 3502

Dodano po 2 [godziny] 26 [minuty]:

Już nie aktualne, ściagnałem oprogramowanie ze strony peiying'a wrzuciłem przez karte sd, pozniej wgralem mapemap i działa. Co za szmlec 7 letni ;p

Dodano po 8 [minuty]:

Dodam że win ce 4.2 to nawet nowej automapy nie mogę kupić.