Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak obrazu z kamery USB firmy TOPRO

25 Sty 2008 21:03 4692 7
  • Poziom 2  
    Mam taki problem. Kupiłem kamerę, zainstalowałem sterowniki, podłączyłem, komputer ją widzi, lecz kamera nie pokazuje obrazu (od razu mówię że działa bo świeci sie dioda). Czy może mi ktoś pomóc w rozwiązaniu problemu?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 28  
    Może spróbuj zmienić port USB. Jak to nie pomoże, to trzeba będzie pokombinować w programie obsługi kamery. Upewnij się czy nie ma żadnej zaślepki na obiektywie...mi się raz zdażyło :D a się głowiłem czemu nic nie ma....
    A co to za kamera ?
  • Poziom 37  
    Ja bym raczej direct x obstawial. Zainstaluj dx9 i ma dzialac.
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Jest to kamera firmy TOPRO, na kompie pokazuje USB VIDEO CAMERA. Próbowałem ze zmianą portu usb, lecz nie działa. Zaślepki też nie ma i mam directa X 9. I nadal nie pokazuje obrazu :(

Dodano po 16 [minuty]:

Zapomniałem dopisać, że na pasku obok zegarka wyświetla sie ikonka z napisem DISCONNECTED (pierwszy raz widze ten program), chociaż kamera jest podłączona,a w menadżerze urządzeń pisze, że urządzenie działa poprawnie.

• Poziom 11  
    Witam
    Mam też taki sam problem Jak koledzy sobie poradzili z jego rozwiązaniem system niby ja widzi ale w menadzerze urzadzen jeest wyswiatlan z zółtym wykrzyknikiem. P O M O C Y!
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    ComTom napisał:
    Witam
    Mam też taki sam problem Jak koledzy sobie poradzili z jego rozwiązaniem system niby ja widzi ale w menadzerze urzadzen jeest wyswiatlan z zółtym wykrzyknikiem. P O M O C Y!
    A próbowałeś kliknąć na ten "żółty wykrzyknik" prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję "Aktualizuj sterownik" , wszystko automatycznie powinno się zainstalować.
  • Poziom 11  
    A masz może kart Tv w kompie? Może ten program zamiast pokazywać obraz z kamery pokazuje obraz z wejścia do karty Tv. Moje oprogramowanie np ma taką opcje.
  • Poziom 10  
    Zaistaluj skype, tam w opcjach ustaw kamere i wlacz test kamery, sprawdz czy w programie chociaz dziala. obstatwiam ze zle skonfigurowane jest