Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pasek zadań jak usunąć

23 Gru 2003 18:13 6087 11
  • Poziom 12  
    Pomocy - jak usunąć pewien nieprzyjemny adres z paska zadań w win 98
    żeby dzieci mi tej strony nie uruchamiały. Proszę o szybką podpowieć :!:
  • Poziom 11  
    Po pierwsze nie podałeś jaka to strona (zakładam że o tematyce erotycznej :) co nie jest żadkością ) . Po drugie nie podałeś co już zrobiłeś aby się go pozbyć , zakładam że nic więc podam parę możliwości :
    - odinstalować ( instaluje się on w różnych dziwnych miejscach np. kat. windows )
    - rozłączyć ( prawy przycisk myszki i będziesz wiedział )
    - sprawdź rejestr ( b. często ładują się do traya - ikony obok zegara )

btw : więcej informacji, konktretniejsze odpowiedzi :|
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Odpal regedit
    naciśnij F3 i odszukaj ten adres wpisując np. costam.pl i daj suzkaj. Jak ci znajdzie to poprostu usuń go (oczywiście jeżeli chcesz tylko jeden wpis z paska usunąć) bo jak jak wszystkie to wyczyść historię.
  • Poziom 43  
    Jeżeli z PASKA ZADAŃ to łapiesz ikonę i ciągniesz do kosza ,a jeżeli pomyliłeś PASEK ZADAŃ z SYSTRAYEM - to w przypadku tego drugiego ściągnij freeware "Startup Control Panel" ze strony Mike Linga i wyłacz lub usuń niechciany program ładujący się z Windowsem.
  • Poziom 11  
    Musisz uruchomić msconfig w ..start'' uruchom wpisz msconfig enter
    po uruchomieniu naciśnij zakładkę autostart i odznacz podeirzane wpisy choćbyś odznaczył wszystkie i tak nie popsujesz Windowsa program powturnie uruchomi kom-pa i po kłopocie
  • Poziom 12  
    Dzięki za podpowiedzi, miałem troche problemów a mianowicie -
    zainstalowałem program jv16 PowerTools 1.1 do czyszczenia rejestru i nic nie wskurałem, zainstalowałem następny Registry Healer 3.4.1 i nic. Problem był w tym, że nie mogłem odnaleść nazwy tej strony.
    Szukałem w katalogu Windows i nie było takiej nazwy, lecz zobaczyłem plik z ikiną tej strony ale pod inną nazwą i chciałem ten plik usunąć lecz bez rezultatu ostrzeżenie że nie można.
    Ateraz powiem jak to zrobiłem, bo mi się udało.
    To był przypadek - otworzyłem stone i pokręciłem kółkiem od myszki i wyskoczył taki napis czy chcesz odinstalować ten program to użyj następójących klawiszy Ctrl+Shift+U - to zrobiłem i pomogło.
    Może ktoś wie jak się zabezpieczyć przed takimi stronami - proszę o podpowieć z góry dziękuję i życze wszystkim zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. :wink:
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Czyli popularny dialerek był ;)
  • Poziom 43  
    Latało się po necie za mikołajkami na golaska... :lol:
  • Poziom 12  
    Wojtek CTL dzięki za programik jest wajny - życze Tobie i wszystkim SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2004 :lol:
  • Poziom 16  
    Miło słyszeć, że na coś się przydał. Dziękuję za życzenia i kieruję w odwrotną stronę. A co do dialerów często występują pod nazwą " sysmd.exe ".
    Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Dialerki można usunąć ręcznie tylko najpierw trzeba je wyłączyć > jak kazdy inny prgram < a na przyszłość przed oglądaniem gołych mikołaków wystarczy ustawić w opcjach intenetowych -zabezpieczenia- na full! i po kłopocie :)