Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blokada grafiki w laptopie IBM o godz. 16.07

26 Sty 2008 10:10 1149 7
  • Poziom 16  
    Witam,
    Problem dośc nie typowy, nie bardzo wiem w jakim dziale umieścić ten temat bo problem dotyczy karty grafiki, lub ekrany w moim laptopie IBM T60
    Problem pojawia sę o godz. 16.07 kazdego dnia jesli mam włączony komputer. innych godzin nie zauważyłem.
    Efekt jest taki jak byy się grafika załamywała na ekranie ( zamrożenie ), czasem z efektami kaszy na ekranie, ale nie zawsze na całym,
    Pomaga sztywny Restart, i potem jest wszystko OK. do następnego dnia i godziny.

Po wysłaniu zapytania do Microsoft otrzymałem odpowiedź że problem jest z sterownikami od karty graficznej. Ale te zostały zainstalowane z strony IBM, czyli orginalne sterowniki do tego modelu.

Zatem czy moze to być faktycznie wina sterowników, czy karty czy może jakiś wirus ??
    Poradźcie coś,
    Pozdrawiam,
  • Poziom 20  
    Ja bym na Twoim miejscu przeskanował system pod względem śmieci. Mało prawdopodobne aby np. uszkodzona karta robiła pady dokładnie o jednej godzinie. Mi to wygląda na jakiegoś śmiecia w systemie, którego zresztą łatwo napisać samemu.
  • Poziom 20  
    Przeskanuj system hijack'em i wrzuć loga tutaj
  • Poziom 16  
    Witam,
    Załączyłem loga, przyznam ze nie bardzo rozumiem co ten log zawiera.
    Ja przeważnie skanuję komputer za pomocą programu adaware2007
    pozrawiam
  • Poziom 20  
    hmm z loga jak na moje oko nic nie wynika. A próbowałeś już może uruchamiać kompa w trybie awaryjnym przed tą godziną?
  • Poziom 16  
    Jeszcze nie, ale zrobię to dzisiaj.
    Skanowalem innymi programami od robali i innych śmieci i znalazł kilka i je usunął.
    Zobaczymy
  • Poziom 16  
    diquan napisał:
    hmm z loga jak na moje oko nic nie wynika. A próbowałeś już może uruchamiać kompa w trybie awaryjnym przed tą godziną?

Witam,
    W trybie awaryjnym jest wszystko OK,
    pozdrawiam,