Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic CQ-C1323NW zlaczka ISO

27 Sty 2008 14:27 1606 1
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich :D
    To moj pierwszy post i prosze o wyrozumiałosc :|

Posiadam Opla Omege B Oczywiscie zamontowane było orginalne radio ktorego wyswietlacz znajudje sie na komputerze po zamontowaniunowego radyjka przastał mi swiecic gorny wyswietlacz ktory jest odpowiedzialny za wyswietlanie wszystkiego co wskazywał RDS w orginalnym radiu. Kiedy włącze nowe radyjko na wsywitlaczu jest pusto, samo podswietlenie. Chodzi mi o to aby na tym wyswietlaczu wyswietlała sie podstawowa data. Data swieci sie tylko wtedy kiedy radio jest wyłaczone. Dowiedziałem sie aby radio grało i swieciła sie data musze ze złaczki ISO wypiac kabelek odpowiedzialny za wzmocnienie anteny radiowej.

Głowny problem mam z odnalezieniem tego kabelka...
    Jaki to jest kolor, raczej posiadam podstawowa kostke ??

Ludzie pomozcie JAKI TO KOLOREK tego wzmocnienia anteny ...
  • Poziom 43  
    Nie zawsze producenci trzymają się kolorów, lepszą radą jest to że jest to typowa kostka ISO w typowym układem wyprowadzeń. Gdybyś uważniej przeczytał posty wyróżnione na początku działu to znalazłbyś link do strony na której jest to ładnie opisane. Uwaga, są tam dwa kabelki, odcięcie drugiego wyłączy zasilanie wzmacniacza antenowego jeśli taki jest w tym aucie. Drugi zaś odpowiada za przełączenie się wyświetlacza w tryb radia. A przy okazji, działa logika zapłonu z kluczykiem i czy radio nie gubi zapamiętanych stacji ?

SławeK