Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Megane '96 Skradzione klucze.

szybszylopez 27 Sty 2008 23:44 2064 7
  • Megane '96 Skradzione klucze.

Poziom 2  

[/b]W tym tygodniu skradziono mi jedyny komplet kluczy do mojej Megany. Co mam robic aby nie przeplacic w ASO wyrobienia nowego kompletu (750zl). Podsuńcie mi pomysl jak tanim kosztem dorobic klucz/wymienic zamki. Klucz byl z pilotem podczerwieni. Co z immo? jest mozliwosc wymiany stacyjki? (np. używanej z allegro?). Bedzie to działało? prosze o odp, ewent mail, lub gg 12238443. Wielkie dzięki. Pozdro.

Trzeba było jeszcze powiększyć litery i zmienić kolor. Po co te zbędne wyróżniki? Popraw post na regulaminowy! <Błażej>

0 7
    Poziom 43  

Obawiam się że to co proponuje serwis to najtańsze i najlepsze rozwiązanie. Za nową stacyjkę zapłacisz, za pilota lub wyprogramowanie immobilizera też a w drzwiach będziesz miał inne kluczyki. A forum to nie tablica ogłoszeń, szkoda że nie podałeś swojego numeru telefonu i adresu pocztowego, może pocztą ktoś przyśle odpowiedź poleconym priorytetem ;)

SławeK

0
    Poziom 18  

A ja bym proponował immo off, później założyć jakąś odcinkę zapłonu i zmienić zamki ze stacyjką, no i oczywiście jakieś sterowanie centrala pilotem.
    Serwis , też ok, ale za 750zł to chyba dają 1 kluczyk, a przydał by się 2 na zapas. Pozatym jak weźmiesz klucz z serwisu to nadal złodziej będzie miał klucz do Twojego samochodu.
    Myślę że za niższą cenę zroisz moje rozwiązanie problemu i ogólnie będzie lepiej.

0
    Poziom 2  

Witam. Wg. moich kalkulacji najlepszym rozwiazaniem bylo -> nowe wkladki zamkow(55zl), stacyjka (100zl), pilot central(80zl),immob off(150zl). Planuje tez odciecie (ok 100zl) Wszystko zrobilem sam oprócz immob (robocizna 0zl).
    Na marginesie -> bardzo dziekuje za cieplutkie powitanie na tym przyjaznym i miłym forum. Szczerze podziwiam użytkowników którzy mają na swoim koncie po 10 000 postów.Mam nadzieje ze są to pomocne komuś porady a nie upominanie o zbyt pogrubionym tekscie czy niepotrzebnych przecinkach lub znaczkach. Dużo wolnego czasu powoduje u człowieka poszukiwanie różnych zainteresowań. Jeśli natomiast zainteresowania pochłaniają większość waszego czasu należy to leczyć. Pamiętajcie o rodzinie,znajomych i życiu towarzyskim , nie zaniedbujcie ich i siebie. W przeciwnym wypadku skończycie w ośrodkach zamkniętych dla chorych psychicznie i nerwowo z swoimi laptopkami na kolankach. Mimo wszystko pozdrawiam i dziekuje za porady.

0
    Użytkownik usunął konto  
    Użytkownik obserwowany

szybszylopez napisał:
    W tym tygodniu skradziono mi jedyny komplet kluczy do mojej Megany. Co mam robic aby nie przeplacic w ASO wyrobienia nowego kompletu (750zl)..
    Albo źle wytłumaczyłeś w serwisie albo ktoś tam jest nie douczony. Wg procedur Renaulta powinni zaproponować nowe klucze (ok 700 PLNów) i nowy UCBIC (ok 2000 PLNów) no i oczywiście stacyjka i zamki.....

0
    Poziom 20  

Kluczyk do Renówki zamawiasz w ASO po numerze VIN, jak pytałem kilka miesięcy temu to kosztował on 560 zł z wkodowaniem w ASO (chyba że co serwis to inna cena ?),
    a do awaryjnego odpalenia kod powinieneś wziąć z ASO, a opis jak to zrobić znajdziesz na elce.

wymiana zamków ? Po co ? taniej przekodować - dobry punkt z naprawą i dorabianiem kluczy do samochodów nowa surówka klucza + przerobienie stacyjki i zamków pod nowy kluczyk.

0
    Poziom 12  

Immo Off za 150zł - dramat -minimum 300 zeta, za 150 zł to robie na kodzie awaryjnym do pierwszego rozłaczenia aku

0