Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Urządzenia wielofunkcyjne tanie w eksploatacji

czacha01 28 Sty 2008 10:29 7322 2
  • #1 28 Sty 2008 10:29
    czacha01
    Poziom 21  

Witam.
    Prosze o rade ostatnio miałem dtukarke atramentowa Epsona d68,fajna drukarka,ale czesto trzeba czyscic głowice.Bo tusz zastyga i juz jednym kolorem zle drukuje.Choc jest bardzo tania w eksploatacji.a i była w serwisie kilka razy bo tusz w glowicy zasechł:(

Do rzeczy:
    Planuje kupic równiez tanie w eksploatacji Urządzenia wielofunkcyjne.
    Które ma w kartidzu głowice,by jak zaschnie tusz to wymienic,aby kartidz.
    I tusz był w miare tani....
    Narazie nasuwa mi się Brother DCP-135C,ale czy ma głowice w kartidzu.

Ogólnie co możecie doradzic w granicach 270zł...?

• #2 30 Kwi 2008 22:23
    andrzej44
    Poziom 10  

Ja używam Brother 115c, już wyszła z obiegu ( nowsze modele ). Drukatka, skaner, kopiarka, działa tez bez kompa. 4 osobne zasobniki , zamienniki za ok. 7 zł szt. Oryginały na Allegro też bez problemu. Jak podaje producent druk czarny 500 str. na zasobniku ( oryginał ) to prawda. Na zamienniku trochę mniej. Córka drukowała pracę magisterską w kilku egzemplażach, ponad 2000 str. ( ponad 1200 str. bez przerwy) bez najmniejszych problemów. Dla mnie super, polecam ten, lub podobny model. Jest u mnie włączona cały czas, to np. o 23 ( codziennie) czyści sobie przez kilkanaście sekund głowicę. Bardzo ekonomiczna, wymieniasz tylko ten zasobnik, który się skończył ( komputer wyświetla ilości tuszu w zasobnikach) a na wyświetlaczu drukarki pojawia się komunikat, który tusz masz wymienić. Dobre oprogramowanie, skan do pliku, do maila itp. Jakość skanów np. pism z pieczątkami i pdpisami trudna do odróżnienia od oryginłu, jedynie że podpis jest na papierze nie odciśnięty po drugiej stronie kartki ( na fabrycznych zasobnikach i bez włączonego kompa. Wciskasz przycisk colour start i skaner zaraz startuje. Wejdż na Allegro i popatrz oferty. Ja wybór zaczynałem od kosztów zasobników i jestem bardzo zadowolony.

• #3 30 Kwi 2008 22:57
    czacha01
    Poziom 21  

Wielkie dzięki.
    Co do Brothera masz 100% racji.
    Kupiłem DCP-135C i smiga bardzo dobrze.
    A drukuje dużo.
    Więc polecam!!!

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME