Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Deskjet 1220c za każdym razem strona testowa

28 Sty 2008 10:41 1885 3
  • Poziom 15  
    Witam. Mam problem z drukarką jak w tytule. Po wydrukowaniu zadanego dokumentu drukuje stronę testową. Tzn. chyba jest to strona testowa. Zaczyna sie od napisu HP Deskjet i drukuje kolorowe kwadraciki. Trochę to wkurzające. Patrzyłem w ustawieniach ale nie widzę nic na ten temat.

I druga sprawa przy okazji - czy da się jakoś ustawić tę drukarkę aby drukowała na bardzo śliskim papierze? Wiem, że to atramentówka ale może jest jakiś sposób. Potrzebuję większe ilości wydruków daty rzydatności do spożycia na etykietach i każda drukarka jest cenna. Póki co korzystam z laserówki ale gdyby się dało wykorzsystać też tę miałbym 2 x szybciej - bo mógłbym korzystać z dwóch drukarek.
  • Poziom 23  
    Te "kwadraty" to pewnie strona kalibracyjna. Nie może się skalibrować, bo np. brakuje któregoś koloru, albo przerywasz jej pracę, a ona w kółko swoje...
  • Poziom 15  
    Może faktycznie tuszy jest mało - kartridże jakieś lekki mi się wydają. Drukuje jednak ładnie - nie można tego jakoś wyłaczyć? Szkoda papieru na to.
  • Specjalista - kserokopiarki
    Wyłączyć się nie da tych wydruków. Wymień wkład na inny i raz się skalibruję, a następne będą drukowane już na tych ustawieniach.
    Drukarka widzi uszkodzony wkład i masz taki efekt. Może nawet zatrzymywać kartkę i sygnalizować zacięcie.
    Dodatkowo możesz jeszcze przeprowadzić czyszczenie urządzenia włącznie z czyszczeniem enkodera.