Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PHILIPS DCP 850, jak zrobić polskie czcionki?

28 Sty 2008 10:49 900 5
  • Poziom 10  
    Witam!
    Posiadam takowy odtwarzacz przenośny Philipsa zakupiony w USA.... kod regionu już zmieniłem, ale nadal nie ma polskich czcionek przy wyświetlaniu napisów. Może ktoś wie czy da się to zrobić? Trzeba wgrywać od nowa "polskiego" softa, czy wystarczy jakiś upgrade? A jeżeli tak, to gdzie to można znaleźć, ewentualnie kto się takimi rzeczam i zajmuje. Będę wdzięczny za każdą informację.
    Pozdrawiam!

Moderowany przez oldboy:

Przeniesiono z działu VCR VCP DVD DVIX

• Specjalista techniki DVD
    Nie ma softu do tego modelu aby obsługiwał znaki Pl. chyba że napiszesz sam.
  • Poziom 10  
    Dzięki za odpowiedź!
    A gdybym umiał sam napisać to nie zadawałbym pytań na tym forum!
    A są w Polsce dostępne modele DCP 750 - w zasadzie nie różnią się wiele i maja obsługę polskich znaków.... Czyli ktoś jednak napisał!
    Porównywałem płyty. Procesor, flash i mechanizm z laserem jest taki sam. Więc trzeba zrobić download firmvare z Twojego i zdobyć wsad z DCP750. Potem tylko podmienić.J ak będę miał na stole DCP750 to zrobię kopie wsadu, ale nie jestem pewien czy mają na pewno obsługe znaków diaktrycznych. Ale sprawdzę na pewno.
  • Poziom 10  
    Z góry dziękuję za pomoc!
    Z przykrością stwierdzam, że DCP750 nie obsługuje wszystkich znaków diaktrycznych. Tak na prawdę poprawnie wyświetla tylko "ó". Także nie wiem gdzie kolego widziałeś taki model, z taką opcją.