Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

radionavi Blaupunkt Travel Pilot Tp170 - pare pytań..

Aaron21 28 Sty 2008 21:46 3108 6
  • #1 28 Sty 2008 21:46
    Aaron21
    Poziom 15  

Witam!

Mam radionavi Travel Pilot TP170 we Focusie. Auto przyjechało z Francji.. Niestety nie mam do niego polskiej instrukcji obsługi.
    1.Czy ma ktoś z Was taką w formie elektronicznej? W szególności chodzi mi o obsługę Navi.
    2.Radio ma francuskie menu. Czy idzie wgrać do niego PL ?
    3.Niestety brak też płyty w mapą. Sprawdzałem na stronie Blaupunkta i na Allegro ale nie znalazłem..Czy jest jakaś płyta z oprogramowaniem i mapą Polski do tego radia?
    4. Czy musi to być oprogramowanie TravelPilot? Jeśli nie to np. jakie?
    5. Czy do radia można podłączyć jakiś wzmacniacz?

pozdrawiam!

0 6
  • #2 28 Sty 2008 22:37
    waldi58
    Poziom 23  

Nie spotkałem takiej navi na serwerze Blaupunkta. Podejrzewam że jest to stary model na normalne płyty TP . Do tych map nie ma i nie będzie mapy Polski . O polskim lektorze i polskich napisach też raczej należy zapomnieć.

0
  • #4 29 Sty 2008 19:35
    Aaron21
    Poziom 15  

waldi58 napisał:
    Nie spotkałem takiej navi na serwerze Blaupunkta. Podejrzewam że jest to stary model na normalne płyty TP .

nie ma na serwerze Blaupunkta bo jest to fabryczne radio - pytałem w Blaupunkcie..
    waldi58 napisał:

Do tych map nie ma i nie będzie mapy Polski . O polskim lektorze i polskich napisach też raczej należy zapomnieć.

skąd ta pewność?

Dodano po 3 [minuty]:

Nawigator napisał:

dzięki Nawigator! co prawda nie ma instrukcji pl ale jest ENG a z tym już jakoś sobie poradze.. ;)
    a czy wiesz coś na temat płyt z mapą PL do tego radia?

pozdro!

0
  • #5 29 Sty 2008 22:53
    waldi58
    Poziom 23  

Faktycznie moja pomyłka . Zaraz po swoim poście znalazłem tą navi na serwerze. Wg danych Blaupunkta jest to wersja z płytami dx stosowana od 01.2003 w Focusie i Mondeo. Płyta z mapą Polski i dodatkowo polskim lektorem jest dostepna w wersji nieorginalnej . Jako orginał jest ale bez polskiego lektora.

0
  • #6 29 Sty 2008 23:06
    Aaron21
    Poziom 15  

waldi58 napisał:
    Faktycznie moja pomyłka . Zaraz po swoim poście znalazłem tą navi na serwerze. Wg danych Blaupunkta jest to wersja z płytami dx stosowana od 01.2003 w Focusie i Mondeo.

gdzie dokładnie to wyczytałeś?
    waldi58 napisał:

Płyta z mapą Polski i dodatkowo polskim lektorem jest dostepna w wersji nieorginalnej . Jako orginał jest ale bez polskiego lektora.

a czy wiesz gdzie mogę dostać jedną albo drugą płytę?? nie ukrywam że wolałbym z lektorem.. ;)

pozdr.!

0
  • #7 24 Lip 2008 15:11
    artax1965
    Poziom 2  

a jaka zmieniarka cd będzie kompatybilna z tym radiem?Mam takie i chcę ją zainstalowac.pzdr

0
  Szukaj w 5mln produktów