Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wał korbowy Hyundai Scoupe

galu44 25 Gru 2003 12:04 1517 2
  • #1 25 Gru 2003 12:04
    galu44
    Poziom 2  

[font=Arial:22ac8e1a23] [/font:22ac8e1a23] Czy ktoś ma pojęcie ile może kosztować regeneracja wału krbowego wraz z wyjęciem i włożeniem silnika? Czy cena 1700 zł to dużo? A może opłaca sie kupic drugi silnik wogóle na wymianę? A może jak samochód stuka tak głośno jakby był diesel (a jest to 1,5 ls) to wclae nie koniecznie wał... Po wymianie panewek chodził cicho, ale po jakiś 100 km znowu zaczyna stukać :?

0 2
  • #2 25 Gru 2003 12:16
    Mario.M
    Poziom 19  

Mój znajomy ma warsztat samochodowy. Wiem tylko tyle że jeśli jest dość poważna usterka silnika to zazwyczaj załatwiają inny silnik. Z tego co wiem to bardziej opłaca się kupno innego niż naprawa.

0
  • #3 25 Gru 2003 14:30
    kruczi
    Poziom 17  

bez wyjęcia silnika i demontarzu ciężko powiedzieć. samo szlifowanie i spasowanie wszystkich elementów nie jest bardzo drogie. może sie jednak okazać że wał jest pęknięty. w każdym razie jeśli już zdecydujesz sie na naprawe to znajdź jakiś porządny zakład szlifierski. mój znajomy robił kiedyś szlif i wszystko co sie z nim wiąże i okazało sie że po złożeniu silnik pochodził jakiś 1000 km i trzeba było wymieniać tłoki, wał, panewki itd. a wszystko przez kolesia który spaprał swoją prace.

z drugiej strony jeśli znajdziesz silnik w dobrej cenie to sie nie zastanawiaj. po ewentualnej wymianie zostanie stary silnik, a więc i troche rzeczy które mogą sie kiedyś przydać

0
  Szukaj w 5mln produktów