Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Corolla 91 1.8D bezpieczniki

30 Sty 2008 16:04 10315 4
  • Poziom 1  
    Witam.Mam problem nie działa radio oświetlenie wnętrza bagażnika i zegar. Sprawdziłem bezpieczniki jeden był przepalony po wymianio go jednak nadal nie działa do usterki doszło podczas wymiany żarówki w bagażniku na diodę LED ma ktoś może jakiś pomyśł co to może być? Może są jeszcze jakieś bezpieczniki ja sprawdziłem te przy kierowcy i pod maską.Może jest jakaś inna przyczyna.Toyota corolla 91 1.8DZa wszelkie wskazówki z góry dziękuje
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    witam, z tego co pamietam to w japońcach bezp. są na lewym przednim słupku i w komorze silnika. proponuję jeszcze raz sprawdzić te bezp. tylko kontrolką po obu stronach bezp.Ten obwód to tkzw stały plus wiec łatwo znajdziesz który bezp od tego.
  • Poziom 20  
    W E10 (nie wiem który masz model) był jeden bezpiecznik w kabinie, a drugi w komorze silnika, odcinały ten sam obwód, oba 20A.
  • Poziom 2  
    witam,ja mialem dokładnie ten sam problem w corolli 91' 1.3,otóż te bezpieczniki pod maską ''20 i 10A'' wyglądały na dobre na oko,a jednak nie były,włókna w nich pękły jakby,wymieniłem je i po sprawie.
  • Poziom 16  
    sa dwa bezpieczniki dome i gauge tak sie nazywaja jezeli nie działajeszcze zapaliniczka to bezpiecznik cig