Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pojedyncze kliknięcie przyciskiem myszy działa jak podwójne?

30 Sty 2008 20:52 5181 3
  • Poziom 22  
    Witam.
    Posiadam mysz Asus, ktora wchodzila w sklad zestawu wraz z laptopem i od jakiegos czasu pojawil sie problem...
    Otoz czasem pojedyncze klikniecie lewym przyciskiem tej myszy dziala jak podwojne klikniecie, co jest mocno irytujace.
    Nie jest to kwestia ustawien, poniewaz czasem dziala jako pojedyncze klikniecie, a czasem jako podwojne.
    Ostatnimi czasy problem sie mocno nasilil...
    Czy mial ktos podobny problem lub wie w czym rzecz?
    Czy moze zywot tej myszy powoli dobiega konca i lepiej rozgladac sie juz za inna?

Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Witam

Skoro ustawień nie zmieniłeś (podkreślenie wszystkich napisów) wygląda na to, że żywot myszy dobiega końca. Nie masz możliwości od kogoś pożyczyć myszki na 5 minut, żeby to sprawdzić ?

--
    pozdrawiam
  • Poziom 22  
    Nie jest to wina systemu ani sterownikow, poniewaz pod Linuxem mam podobne objawy... Chodzi mi bardziej o to, czy warto brac sie za naprawe, ew. jak dobrac sie do przelacznikow pod przyciskami, zeby nic nie uszkodzic, bo to dosc delikatne urzadzenie... Moznaby poderwac przyciski do gory, wtedy pewnie przyciski wyjda, tylko nie wiem, czy mysz po takiej naprawie bedzie zdatna do czegokolwiek...;)
  • Poziom 31  
    Witam

W myszce jest rodzaj uswitchy ale obawiam się z dostaniem czegoś takiego mogą być kłopoty. A jak je dostaniesz - sprowadzisz to okaże się, że mogłeś za to mieć 2 nowe myszki. Jakimś wyjściem z sytuacji jest skombinowanie innej myszki i ewentualnie wyciągnięcie z niej takich uswitchy. Na czas próbę możesz założyć zwykły uswitch za 50 groszy. Sprawdzisz czy "elektronika" nie padła a majątku w razie czego nie stracisz.

--
    pozdrawiam