Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG KU311 i brak napisów

30 Sty 2008 21:59 3336 4
  • Poziom 11  
    Witam,
    mam następujący problem. Telefon firmy LG ku311 na sofcie Playa v10a "zjadł" mi 20 MB pamięci wewnętrznej w katalogu Inne (dane pobierane przez Bluetooth) i nie da się ich usunąć, ponieważ są nie widoczne/nie ma ich, ale mimo to zajmują miejsce. Początkowo chciałem z opcji telefonu użyć funkcji "przywróć ustawienia fabryczne", ale okazało się, że kod zabezpieczający został zmieniony z 0000 na jakiś inny. Nie poddałem się znalazłem kod serwisowy 63342425#*# wybrałem opcję 8 czyli reset. Niestety, nie pomogło dalej nie odzyskałem tych 20 MB. A skoro zrobiłem pełny reset postanowiłem raz jeszcze spróbować opcji "przywróć ustawienia fabryczne". Wpisałem kod 0000 i? telefon się zawiesił i uruchomił ponownie. Teraz najciekawsze. W menu głównym nad obrazkami nie mam żadnych napisów typu Wiadomości, Książka tel itd. o ile mógłbym to przeżyć to wchodząc np. w wiadomości w menu mam tylko cyferki bez opisu i mogę sobie klikać w ciemno. Wchodzę raz jeszcze w menu serwisowe i sprawdzam jakieś ustawienia i jest komunikat Country Err - domyślam się, że to chodzi o error... Teraz pytanie, czy oprócz oddania telefonu do serwisu i zapłaceniu 40 zł za wgranie nowego softa jest jakaś szansa, aby to naprawić domowymi sposobami? Oryginalny soft można pobrać z strony LG więc to nie problem. Program, który do tego służy to m.in LGMDP World Edition. Czy zwykły kabel USB wystarczy do tej operacji? Z chęcią skorzystam również z innych porad o ile takowe będą.

Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    jak nie masz nic do stracenia to próbuj - tym kablem powinno iść
    jak nie pójdzie to oddasz do serwisu i powiesz co sie stało i co robiłeś
  • Poziom 11  
    Rzecz w tym, że kabla nie mam, a zastanawiam się nad jego kupnem :P i m.in dlatego pytam, czy zwykłym kablem USB da radę. Chyba masz rację będę musiał spróbować .
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    witam, po zdjeciu simlocka i zrobieniu resetu znika edytor tekstowy, idź do jakiegos dobrego serwisu wgrają soft i po kłopocie, pamiętaj na przyszłość - w ku 311 nie robimy resetu do ustawieź fabrycznych!
    pozdrawiam
  • Poziom 14  
    soberpl napisał:
    Oryginalny soft można pobrać z strony LG więc to nie problem.

Możesz podać skąd dokładnie można ściągnąć tego softa do ku311?