Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterownik do kolorofonu

ravziom 30 Sty 2008 23:35 2500 4
  • #1 30 Sty 2008 23:35
    ravziom
    Poziom 10  

Witam bardzo zainspirowal mnie temat https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic567639.html a szczegolnie sterownik ktory wyglada bardzo estetycznie i naprawde podziwiam wykonanie. Jednak mam pewne pytanie czy ktos ma moze schemat takiego sterownika tylko zeby dzialal w rytm muzyki, czy to z wyjscia z miksera czy np na mikrofon. zebym mogl przelaczac ze recznie steruje albo ze miga w rytm muzyki przez mikrofon. Z gory bardzo dziekuje!

• #2 31 Sty 2008 00:17
    djtronic
    Poziom 19  

Prezciez to jest Discolitez. Sterowanie oswietleniem za pomoca portu drukarkowego LPT w komputzerze. a caly sterownik to nic innego jak poszerzenie zwyklego discoliteza o optotriaki i triaki. sterownik do kolorofonu

• #3 31 Sty 2008 19:54
    ravziom
    Poziom 10  

ale o to chodzi ze ja nie chce podlaczac tego do kompa... nigdy nie woze ze soba kompa na imprezy, chodzi mi o cos takiego jak np skanery ruszaja sie w rytm muzyki, jak masz jeden skaner ma on wbudowany tak jak by "czujnik drgan" i dzieki temu porusza sie w rytm muzyki. Wlasnie o cos takiego mi chodzi tylko zeby migaly 4 swiatelka

• Pomocny post
    #4 31 Sty 2008 21:23
    djtronic
    Poziom 19  

Po mojemu to skaner jest sterowany poprzez DMX... a wracajac do Twojej prosby to to o czym mowisz to po prostu kolorofon.... np ten http://www.elektroda.net/wizualne/iliuminofonia4kanal.html wystarczy tylko poszukac. Szukajka dziala.. wpisujesz kolorofon lub iluminofonia. Masa tematow na elektrodzie sie przewinela o to zagadnienie.

• #5 31 Sty 2008 21:34
    ravziom
    Poziom 10  

brakowalo mi tego slowa "iluminofonia" dlatego nie znalazlem nic interesujacego... dzieki za pomoc!

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME