Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Motorola typMR503A, czy radio można przeprogramować?

31 Jan 2008 07:59 1536 5
  • Level 2  
    Mam pytanie czy radio Motorola typ MR503a model M01RFM9CK5AN można przeprogramować do użytku osobistego i gdzie szukać programu do przeprogramowanie lub kto to robi
  • Moderator
    Cześć.

Co masz na myśli pisząc: "przeprogramować do użytku osobistego"?

Jeżeli posiadasz pozwolenie radiowe, to może coś by z tego wyszło.
    To radio pracuje prawdopodobnie w zakresie 403 - 470MHz, więc "siedemdziesiątkę" by obsłużyło.

Odnośnie oprogramowania, to szukaj w serwisach Motoroli. Tam pewnie Ci to radio zaprogramują.
    Na forum programów raczej nie znajdziesz, bo jest to soft komercyjny i nikt go tu nie zamieści.
  • Level 2  
    Dziękuję za informację, posiadam zezwolenie radioamatora krótkofalowca i mam znak wywoławczy. Może zdecyduję się na zakup takiego radyjka i dostosowania go do łączności .
  • Level 14  
    Witam wlasnie mi wpadlo w rece taki radio mr503a i czy mogli byscie mi powiedziec do czego ono sluzylo i kto go uzywal badz uzywa? i co ewentulanie mozna z niego zrobic i jaka antene zastosowac.

Zgodnie z punktem 15 regulaminu, proszę poprawić post.
    Użyj przycisku Motorola typMR503A, czy radio można przeprogramować? przed wysłaniem postu. Nie kasować wpisu ! /c2h5oh/
  • Level 14  
    ok dzięki ale ja się na tym nie znam. Jedyne co to mogę to odsprzedać komuś.

Moderated By c2h5oh:

Temat wyczerpany, a ewentualne sprawy handlowe, załatwiamy w innym dziale.