Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zamiana Blaupunkta SC202 na Blaupunkta CD300

basti23 31 Jan 2008 11:16 1884 6
 • #3
  djlj24
  Car audio specialist
  Fakt, lepiej sobie dać spokój z CD300 bo to były bardzo wadliwe radia. Do tej pory nie spotkałem żadnego w pełni działającego.
 • #4
  basti23
  Level 14  
  Dzięki za odpowiedź. A co sądzicie o CDR500 Potrzebuje jakieś radio z CD ale żeby obsługiwało wyświetlacz opla corsy no i oczywiście fajnie grało. Mam do Was jeszcze jedno pytanie tak OT jak można zrobić wyjście liniowe spod głośników tak żeby nie obciążać bardzo końcówki mocy radia?
 • #6
  djlj24
  Car audio specialist
  Może Kenwood KDC-7080R? Też ma wyjście na wyświetlacz Opla (trzeba zrobić prostą przelotkę), całkiem znosnie gra, ma możliwość włączenia wejścia AUX.
  CDR500 jest jak na razie w nieproporcjonalnie wysokiej cenie do możliwości. A jeżeli już Delco to tylko wersja E bo ma porządny wzmacniacz w przeciwieństwie do wersji D. Tylko CDR500 nawet ze zdjętym panelem bardzo kusi złodzieja to duża wada.
 • #7
  basti23
  Level 14  
  Witam wszystkich przepraszam za tak długą przerwę. Kupiłem jednak tego Blaupunkta CD 300 założyłem i wszystko jest fajnie poza jedną rzeczą. Przy wyjmowaniu płyty nie za każdym razem ją wysunie tzn. radio próbuje ją wysunąć bo słychać że chce to zrobić ale nie może i za chwilę wczytuje ja z powrotem. Za którymś razem oddaje płytę czasem jest to nawet za pierwszym a czasem trzeba kilka razy próbować. Jaka może być tego przyczyna? Pozdrawiam i proszę o pomoc