Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

opinie na temat pioneer a-656, sony ta-f530es, sony TA-FB920

Lipaso 31 Jan 2008 12:20 4247 6
    Lipaso
    Level 11  
    Czy mieliście styczność z tymi wzmacniaczami? Który byście polecili? Może ktoś by polecił inne niezłe klocki w podobnej cenie i niezłych parametrach dźwięku? Może ma ktoś na sprzedaż jakiś sprzęt, myślę poważnie o sony ES. Myślałem również o sony ta-f690es i ta-f650esd.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc

pozdrawiam
    Micharlito
    Level 35  
    W moim guście PIONEER był by najlepszy. Ma wg mnie najlepsze parametry techniczne jak i jakość dźwięku powinna być też zdecydowanie lepsza od tych SONY
    dzg4
    Level 26  
    W brew pozorom pioneer jest bardzo mało awaryjny mam na myśli starsze pioneery stacjonarne. Posiadam taki średniej klasy A337 juz siódmy rok i jeszcze nie nawalił a dźwięk z niego jest super pod warunkiem że pochodzi z dobrego źródła.
    Micharlito
    Level 35  
    Ja mam ampli YAMAHA A-720 rok produkcji to bodajże 82-86 i gra do dziś dobrze także te 7lat to żadna rewelacja... Osobiście uważam że SONY nie ma dobrej niskiej tonacji
    dzg4
    Level 26  
    Napisałem że ja go mam 7 lat a nie że on ma 7 lat a to jest kolosalna różnica. a tak ściślej 82rok czy 86 rok bo to są cztery lata użytkowania.
    przemo-lukas
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Lipaso
    napiszę tylko, że "ES" wygrywa. Ale lepiej napisz co ten wzmak ma "napędzić", i w jakich pieniążkach chcesz się zmieścić.
    Lipaso
    Level 11  
    Wczoraj kupiłem na allegro 530es. Obecnie mam monitorki na tonsilach w obudowach zamkniętych, które sam robiłem. W planach Totem Mite:) Nawet serwisówka do tego wzmaka jest na elektrodzie. Kierowałem się też tym co jest w środku (a są niezłe elektrolity Chemicona i sankeny w końcówkach mocy). Sporo o nim można znaleźć w sieci i ogólnie opinie są niezłe. Pokój ok. 13m2 może i za duży trochę ten wzmak, wszystko okaże się.

pozdro i dzięki za wypowiedzi