Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

golf 3 tylna wycieraczka

01 Lut 2008 17:11 7672 9
  • Poziom 9  
    Witam. Na starcie zaznaczam że szukałem ale nic nie znalazłem. Problem tkwi w tym, że tylna wycieraczka działa ale częściowo bo za szybko staje w miejscu np. na środku szyby, Gdy kupiłem auto to w ogóle nie działała> polutowałem kable w 'tunelu' gumowym. Lecz ma takie objawy
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    wyjmij silniczek i sprawdz blaszki stykowe na kole zembatym.
    pozdro.
  • Poziom 9  
    Panowie wyjmowałem silnik. Domyślam się że to trybo jest w przekładni a ona jest znitowana rozumiem, że mam je rozwiertać a póżniej skręcić śrubami. Jutro to opanuje i napisze co i jak:D. Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie
  • Poziom 12  
    piszesz że sprawdziłeś połączenia przewodów w przelotkach gumowych klapy kufra 90% uszkodzeń to właśnie przerwane przewody w owych przelotkach, polecam sprawdzenie szczotek silnika wycieraczki (informacja zaczerpnięta z książki obsługi golfa).
  • Poziom 9  
    Gdy trzymam spryskiwacz to owa wycieraczka nawet sie nie zatnie. Dla tego szczotki moim zdaniem odpadają
  • spec od auto-elektro
    Wychodzi że nie masz zasilania po zapłonie a tylko z wyłącznika.P
  • Poziom 9  
    viper555 napisał:
    Wychodzi że nie masz zasilania po zapłonie a tylko z wyłącznika.P
    może masz i racje pytanie jakiego koloru jest ten kabel po stacyjce? i gdzie go szukać bo jakiś niemiecki pajac obcioł przy słupku