Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Xsara Picasso - centralny zamek (zasilanie).

01 Lut 2008 22:21 10498 4
  • Moderator Samochody
    Citroen Xsara Picasso 1.8 16V 2001r.
    Po wyłączeniu zapłonu działa centralny zamek, oświetlenie wewnątrz, radio. Po upływie kilkudziesięciu sekund BSI wyłącza przekaźnik zasilany z bezpiecznika F i w tym momencie zasilanie wszystkich wymienionych urządzeń zostaje odłączone, resetują się również ustawienia zegara i daty. Wstępna analiza nie wykazała nieprawidłowości, schemat instalacji jest trudno dostępny. Jeżeli ktoś potrafi udzielić wskazówek w temacie, to zapraszam gorąco.
  • Relpol przekaźniki
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    W aucie masz 3 skrzynki bzp. proponował bym sprawdzić wszystkie bzp. możliwe że któryś się spalił a obwód zamyka sie przez jakieś obciążenie wyłączane w sleepmode. kabina 1skrzynka F1-70A, F9-50A 2skrzynka bzp FA-20A(centralny zamek), FB-25A, FC-30 oraz FD-15A, FE-30A ,FF-15A one odpowiadają za wymienione przez ciebie systemy,trudno mi coś więcej poradzić bez samochodu, współczesna elektronika potrafi być bardzo kapryśna....
  • Relpol przekaźniki
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 25  
    Poszukaj bezpiecznika który może być w dwóch pozycjach czasem te pozycje opisane są jako PARK/CLIENT bezpiecznik powinien być w pozycji gdzie jest większy rozstaw nóżek i zazwyczaj ma opis SH.
  • Poziom 12  
    witam
    kupiłem Xsare Picasso 2003 r chodzi mi o zamontowanie centralny zamek
    dowiedziałem się że brązowy cienki który idzie do sterownika przeciąć
    ale nie wiem jaki przewód od otwarcia drzwi kierowcy, kierunki,plus po stacyjce elektrodę przeszukałem i nic nie znalazłem