Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mitsubishi M320 (MT -560) unlock free???

26 Gru 2003 17:34 4355 27
  • Poziom 16  
    Witam Wszystkich

Może już Ktoś ma jakiś programik za free żeby odblokować ten telefonik

Bardzo bym był wdzięczny
  • Poziom 12  
    teletec jest nowy i rżnie głupa
  • Poziom 2  
    sprawdzam waszą czujność :D
  • Poziom 11  
    mozna robic unlocka patchowanym flashem, ale jedyny jaki widzialem nie ma polaka :(
  • Poziom 16  
    Niestety ten programik nie jest za free, bo wyraznie w nim wyswietla: "incorrect password or account expired" co oznacza ze haslo jest nieprawidlowe lub konto wygaslo.:(
  • Poziom 12  
    no trudno,
    ja nie mam tego telefona tylko sie przymierzam, wiec nie sprwadzalem programa
  • Poziom 12  
    program załączony przez Manixa działa poprawnie
  • Poziom 12  
    a jaki masz system operacyjny, bo mi pod xp nie chce ruszyc
  • Poziom 12  
    oczywiście ze 98, jak bawisz sie dużo z telefonami to sie przesiadź na 98
  • Poziom 16  
    czy na 100% działa z m320 (mt560) unlocker T110 od "Manixa " ?
  • Poziom 14  
    Witam .
    Program nie dziala M320 (MT-560) , obsluguje Trium 110 (MT-360) (nie wszystkie wersje) oraz stare modele Aria, Mars .....
    Pozdrawiam .
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Andrzej masz rację. Nie radzę go stosować do Marsa i Arii bo choć pewnie działa to z tego co widziałem bezpośrednio odblokowuje a o ile Marsa łatwo postawić to z Arią bywa różnie i szkoda czasu skoro jest debeściarski unlocker Wray'a który generuje NCK i można wklepać z klawiatury i po bólu.Uważam że jak fon sam sobie wyświetli -"odblokowany" to zawsze jest pewniejsze niż gmeranie w sofcie a piszę to bo niejedną noc zawaliłem żeby postawić Arię czy Neptuna po jakimś badziewiu.
  • Poziom 16  
    zastanawiam się czy posiadasz ten debeściarski unlocker Wray'a , jeśli tak to czy obsługuje on mistsubishi m 320 (mt 560)?
  • Spec od GSM
    wray nie robi m320 wiec tu pies pogrzebany choc nie ma sie co dziwic bo wtedy gdy byl wypuszczany to m320 chyba dopiero byl w planach mitsubishi :) ale z t110 zczytuje nck ale błedne hehe pozaty robi all
  • Poziom 14  
    FranekDolas masz racje do starszych modeli radzilbym uzywac innych programow ktore odczytuja kody , tego mozna tylko uzywac do Trium 110 (MT-360) .
    Radmos unlocker Wray'a nie obsluguje m 320 (mt 560) bynajmniej darmowa wersja , najnowsza wersja tak ale trzeba miec dongla .
  • GSM Product Supporter
    Andrzej_R napisał:
    FranekDolas masz racje do starszych modeli radzilbym uzywac innych programow ktore odczytuja kody , tego mozna tylko uzywac do Trium 110 (MT-360) .
    Radmos unlocker Wray'a nie obsluguje m 320 (mt 560) bynajmniej darmowa wersja , najnowsza wersja tak ale trzeba miec dongla .

zawsze mozna zrobic tak: wgrac sptachowanego flasha z ru, eng i de ktory jest w sieci a potem wgrac z polakiem i juz jest tel bez smoka:)
    testowane 100%.

holden
  • Poziom 16  
    a ma może Ktoś działający programik ażeby zczytać flasha i eeproma z mitsubishi m320
  • Poziom 16  
    mam już dosyć tego tel. m320 nie moge go ani zczytać flasha "dowlanderem8mb" ,ani wgrać flesha programem "ipltrium"
    może ktoś ma sprawdzone piny do m320 poniżej załączam pinouty i schemat kabelka które ja mam

Bardzo bym był wdzięczny za pomoc
  • Poziom 11  
    czy Ktos oprocz Radmos'a flashowal m320 zalaczonymi przez niego plikami i z jakim skutkiem?
    a moze jest juz cos innego do sciagania locka z tego telefonu?
  • Poziom 15  
    A jaki kabel muszę mieć, żeby można było flashować, wgrywać PL, zdejmować SIM Lock'i z m320 i jaki jest orientacyjny koszt??