Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam pełnej nazwy , prostownik do ładowania wózków widł...

igorrr 02 Lut 2008 13:30 1553 5
  • #1 02 Lut 2008 13:30
    igorrr
    Poziom 15  

Witam
    Szukam pełnej nazwy lub najlepiej schematu prostownika do ładowania wózków widłowych.
    Obudowa jest mocno zniszczona i jedyne co mogłem odczytać to EKT 24/120M2, niestety ktoś pociął obudowę i tu jest moje pytanie czy przed EKT są jeszcze jakieś inne litery ? , jaka firma jest producentem?
    Prostownik jest z Niemiec na panelu przednim w dolnej części są gniazda bezpieczników opisane jako F1 , F2 , F3 16A w górnej części były kontrolki prostokątne , na kontrolkach były napisy po Niemiecku.
    Transformator jest trójfazowy , dalej są trzy diody i trzy tyrystory , jeżeli to pomoże w rozpoznaniu to obudowa jest jasno szara a boki brązowe .
    Rok produkcji 1986
    Pozdrawiam

0 5
  • #2 03 Lut 2008 15:47
    assan
    Poziom 12  

a nie jest to bulgarski prostownik epk?

0
  • #3 04 Lut 2008 21:14
    igorrr
    Poziom 15  

To raczej nie ten , poszukałem w Google tej nazwy i nic podobnego nie znalazłem , ale i tak dzięki , czekam na dalsze propozycje .

0
  • #4 04 Lut 2008 21:21
    DarekBytom
    Poziom 17  

Witaj .
    Podaj może od jakiego wózka pochodzi ten prostownik , może wtedy będzie łatwiej coś wymyśleć , wrzuć jak masz możliwość jakieś fotki tegoż zasilacza

0
  • #5 07 Lut 2008 11:39
    igorrr
    Poziom 15  

To jest fotka pozostałości prostownika.
    Szukam pełnej nazwy , prostownik do ładowania wózków widł...

Szerokość to 60 cm , głębokość 50 cm , a wysokość wynosiła z tego co się dowiedziałem ok 80-90 cm . Niestety nikt nie pamięta z od jakiego to jest wózka .

0
  • #6 07 Lut 2008 19:56
    DarekBytom
    Poziom 17  

Witaj
    Wygląda mi to raczej na jakąś samoróbkę domniemiewam że jest to prostownik 24V 120A . Na zdjęciu faktycznie widać już zwłoki urządzenia.
    Niestety nic więcej Ci nie pomogę .

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo