Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LANOS - wskaźnik poziomu paliwa

02 Lut 2008 16:51 5616 4
  • Poziom 15  
    Sprawdziłem czujnik poziomu - OK (w sumie to nawet wymieniłem), wskaźnik OK (już prawie wymieniłem tylko nie pasował wymiarami to zachciało mi się w końcu go przetestować na stole) - OK. Masa na złączu zbiornika - OK. Jak biegnie kabel od zbiornika na wskaźnik i ile ma po drodze złączek?
    macher

Regulamin pkt 10,9 i 11 proszę poprawić. goldwinger
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    Rozłączałem to złącze. 18- rezerwa, 19- wskaźnik. Do zegarów od tego złącze mam połączenie. Rezerwa dochodzi mi ze złącza nad zbiornikiem (żółty), a sygnał wskaźnika (biało-czarny) ma przerwę - żadne zwarcie do masy po prostu przerwa. Może ktoś wie jak zasuwa ta wiązka od zbiornika na to złącze k. bezpieczników.
    macher
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    Odnośnie tego o co chodzi z regulaminem to może można by mniej lakonicznie i formalnie. Bo jest to trochę jak głos Wielkiego Brata - donośne, ale mało zrozumiałe. Bo jeżeli mój post jest za bardzo branżowy, to z drugiej strony boję się o zgubienie istoty sprawy i zrobienie z tego amatorszczyzny.
    macher

Dodano po 13 [minuty]:

Z tego co widziałem k. zbiornika to wiązka wchodziła jakby na moment pod nadwozie a potem może być tak jak mówisz. Nie mogę na razie skorzystać z kanału.
    Gaz mam z emulacją sondy, ale nie fabryczny - BRC . Ma osobny wskaźnik diodowy przy centralce.
    Duże dzięki Proxxon, wiesz może jak najprościej dostać się do wiązki pod siedzeniem pasażera?
    macher