Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mitsubishi Space Wagon 99rok, silnik 2.4GDI-gdzie odciąć?

02 Lut 2008 17:30 4370 3
  • Poziom 10  
    Witam, od niedawna jestem posiadaczem Mitsubishi Space Wagon 99rok, silnik 2.4GDI (benzyna na bezpośrednim wtrysku paliwa), zabrałem się ostatnio za montaż prostego odcięcia paliwa z wykorzystaniem przekaźnika samochodowego uniwersalnego 30A, posiadam także schemat instalacji tegoż auta i wynika z niego, że przewód czarno niebieski idący do pompy paliwa jest od jej zasilania, gdy rozłączę ten przewód silnik daje sie uruchomić , ale nie jest możliwe nim odjechanie bo nie wkręca się na obroty, i tu moje pytanie czy któryś z kolegów może spotkał się z takim autem, jak tam najlepiej zrobić jakaś prosta blokadę i co odciąć, zastanawiam się nad zakupem elektrozaworu na przewód paliwowy (takiego metalowego jak montowali przy gaźnikowych instalacjach gazowych do odcięcia dopływu paliwa, ponoć te specjalne do tego celu często ulegają awarią). Przeszukałem to całe forum i forum miłośników Mitsubishi i nigdzie nie znalazłem info na ten temat, wiem jednak, że to auto ma 2 pompy paliwa wysokiego i niskiego ciśnienia, nie wiem natomiast gdzie one się znajdują i jak je odłączyć lub cokolwiek innego aby nie dało się auta uruchomić i aby funkcjonowanie takiego urządzenia nie spowodowało żadnych błędów w sterowniku pojazdu, Z góry dziękuje za zainteresowanie moją sprawą. Pozdrawiam.

P.S. Zainstalowałem ostatnio domykanie 4 szyb po kolei i tu służę pomocą jakby ktoś z was jej potrzebował.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 20  
    Przetnij plus po stacyjce tj.przewód zielony lub czerwono/zielony.Będzie to drugie zabezpieczenie po fabrycznym immob. które masz w kluczyku. Pozdrawiam.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 10  
    Witam, jak tylko odbiorę autko od blacharza dam znać, jak poszło odcięcie w tym aucie, w międzyczasie autko uległo małej kraksie, aha wpadło mi jeszcze w rękę takie urządzonko zbudowane też na przekaźniku taki anty napad anty porwanie , że jak się otworzy drzwi i nie dotknie ukrytej śróbki autko zgaśnie za parę sekund, lub jak odpale bez dotknięcia tej sróbki a w konsekwencji nie będzie obwodu zamkniętego auto po odpaleniu zgaśnie za kilka sekund - polskiej firmy za dwadzieścia parę złotych, i moje pytanie jak rozetnę w/w przewód i podłącze do tego urządzenia będzie to działało poprawnie, światła w japończyku działają bez zapłonu ale np migacze już nie??
  • Poziom 20  
    Będzie.Tylko w tym urządzeniu o którym piszesz jest słaby przekażnik i nie nadaje się do odcinania + po stacyjce. Wzwiązku z tym daj lepszy dodatkowy przekażnik,którego styki wykorzystaj i steruj go tym wynalazkiem o którym piszesz.Pozdrawiam.