Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WL-5460APv2 e-mail problem z załącznikiem

04 Lut 2008 18:59 1048 4
  • Poziom 11  
    Witam
    Mam taki problem , Ovislink WL-5460AP v2 ustawiony w tryb WISP, połączenie WAN PPPoE. Nie można wysyłać załączników w mailu, błąd serwer zakończył połączenie ( MTU było zmieniane na różne, w sieci obowiązuje 1472). Łącząc się bez routera w trybie APC nie ma żadnych problemów z wysyłaniem załączników. Czy spotkał się może ktoś z podobnym problemem i znalazł rozwiązanie ?

Pozdrawiam
  • Poziom 42  
    A sieć pakietów nie gubi? Puść serie długich pingów, może to jest problemem.
  • Poziom 18  
    Spotkałem się, z tym. Podobne zjawisko z wysyłaniem przez PPPoE występuje przy kartach Dlinka DWL-520+ rev.B2. Jedyne znane mi jak na razie rozwiązanie to postawienie z Ovisem w trybie klienta normalnego rutera np. Ovislink IP-1000R.
  • Poziom 11  
    Tylko najlepsze jest to że przez jakiś czas działało, po przywróceniu fabrycznych ustawień przez chwile działa i pada. Co do kart Dlinka u mnie w sieci wystarczyło zmienić zarządzanie z softu Dlinka na windowsowe.
  • Poziom 11  
    u mnie sie krzaczylo z karta PCIMCIA d-linka jesli ustawilem MODE x4 - takie niby przyspiesznie sieci to tez nie moglem poczty wysylac wiekszej niz 100kb