Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer deh-p70bt - ciemne tło wyświetlacza

kakiszon18 04 Lut 2008 20:26 3402 4
  • #1 04 Lut 2008 20:26
    kakiszon18
    Poziom 16  

Witam zwracam sie z pytaniem głównie do użytkowników tego modelu, generalnie chodzi mi o sposób wyświetlania. na moim Pioneerze po włączeniu wyświetlacz wygląda jak na 1 zdjęciu ... tło jest raczej ciemne ale po kilku sekundach zmienia sie i podświetla jak na zdjęciu 2. podświetlenie jest dosyć mocne, próbowałem zmieniać dimmer i reverse ale te funkcje nie mają na to wpływu. Miałem już kilka modeli Pioneera z tym wyświetlaczem ale żadne nie miało tak drażniącego podświetlenia. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam Wojtek

fotka nr 1
    fotka nr 2

0 4
  • #2 05 Lut 2008 04:08
    lakom2006
    Poziom 1  

Sprubój wyłączyć funkcje DIMMER lub BRIGHTNESS na OFF l

0
  • #4 05 Lut 2008 14:35
    kakiszon18
    Poziom 16  

Czy wy nie umiecie czytać, czy mam wam zrobić jeszcze jedno zdjęcie jak wygląda obraz na tym wyświetlaczu w opcji reverse ! znaki robią się ciemne ! Powtarzam jeszcze raz to nie dimmer i nie reverse To nie pierwszy pionner z oelem jakiego mam i z żadnym sie tak nie działo

0
  • #5 25 Cze 2011 22:33
    pitbul455
    Poziom 10  

Witam, jest to zmiana sposobu wyświetlania, jeśli gwałtownie zmienia wyświetlanie to tą funkcję wyłącza się na wyłączonym radiu klawiszem 6 lub 5 bodajże. Przy wciśnięciu guzika powinno piknąć...

0
  Szukaj w 5mln produktów