Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dekoder Cyfry + ( Tuner Cyfry + ) oryginalny

05 Lut 2008 13:49 2820 4
  • Poziom 10  
    Mam problem , kupiłem Tuner Cyfry + oryginalny lecz już naprawiany a konkretnie to siadła w nim pamięć co zostało naprawione . Wczoraj tuner chodził idealnie wszystko ok itd. Lecz wyłączyłem go po czym nie moglem uruchomić pokazana była tylko godz. Wyłączyłem go całkowicie przez guzik (siec) po czym uruchomiłem i bez karty i sie włączył następnie kartę włożyłem i na Vivie zwiesił sie obraz szla tylko muzyczka. Następnie po raz kolejny wyłączyłem tuner i sie już w ogóle nie włączył , nie pokazuje sie nawet godz.

Co o tym myślicie co może być przyczyna? Czy to ta pamięć ? Co była naprawiana?

proszę o pomoc i ewentualne porady. Prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem będzie kupno nowego tunera ale proszę o poradę jaki kupić najlepiej najtaniej a taki co będzie działał pod kartę i wszystko.

Z góry dziekuje
  • Poziom 12  
    @PiterKJ

może podałbyś jakieś dane tego tunera, bo przyczyn może byc wiele i różnych np. żle wgrał się soft itd. zgadywać w ciemno to problem, a nikt tu nie jest wróżką

pozdro:cry:
  • Poziom 10  
    no nie wiem modelu , to jest oryginalny tuner CYFRY + , wszystko grało , ale po wyłączeniu jakby sie spalił , nie dostawał prądu czy coś nie wiem :/
  • Poziom 29  
    Jeśli znowu "padła" pamięć, to już go nie uruchomisz.
  • Poziom 11  
    Oryginalnych tunerów cyfry jest wiele. Musi być przecież jakaś nalepka na nim (z tyłu, od spodu). Ten tuner masz na gwarancji? Jak tak to do serwisu. Sprawdź jeszcze instalację - czy czasami nie masz zwarcia na koncentryku.
    Jeśli chodzi o tani tuner do cyfry to polecam fergusony i globo (są proste w programowaniu, jest sporo softu do nich, mają też duże możliwości edukacyjne - np. możesz sobie w komputerze stworzyć swoją listę kanałów i wgrać ją do tunera).