Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tanie drukarka do domu - 80-100zł, ekonomiczna

05 Lut 2008 19:48 4159 5
  • Poziom 10  
    Witam! chciałbym kupic drukarkę do domu. Ma ona służyc do drukowania tekstu a czasem czegos w kolorze(ale to nie koniecznie).
    Może byc używana. I fajnie by było gdyby atrament\toner był tani aby koszt wydruku był niski. aha mam do wydania nie wiecej niż 80-100zł
  • Poziom 28  
    Witam. Polecam "HP Laserjet4" . Proszę zobaczyć oferty na all. Uzywam od roku i skończyły się klopoty z atramentami. Warto. Pozdrawiam.
  • Poziom 28  
    Właśnie taką polecam, ale odbiór osobisty i próba druku. Może trochę ciężka ale działa super.
  • Poziom 16  
    A ja Ci nie polecam taniej drukarki, zwłaszcza atramentowej. Wbrew pozorom atramentówki są dla ludzi, którzy często drukują.

Ja miałem kiedyś Canona i drukowałem kilka stron raz na pół roku. No i co pół roku musiałem wymieniać głowicę, bo wszystko się zatykało właśnie z małego drukowania. Więc może się okazać, że kupisz drukarkę za 100zł a potem będziesz musiał kolejne 150 wydać na głowicę. A jeśli nie, to będziesz musiał się martwić średnio raz na miesiąc czy już ci padła drukarka czy dopiero za miesiąc.

Kupiłem najtańszą laserową ze sklepu za 250zł i się nie martwię. Śmiga jak szalona i nawet jak ją odpalam po paru tygodniach to nie czekam pół godziny aż się drukarka wypierdzi, wybrzęczy, wypluje toner itd.. Po prostu wciskam 'print' a ona drukuje.

Aha i zapomnij o drukowaniu zdjęć kolorową atramentówką. Wyjdzie drożej niż zrobić sobie odbitkę (odbitki są od 30gr) a efekty są mizerne. Miałem też atramentówkę z głowicą foto i bóg wie czym, a i tak musiałem 10 zdjęć zrobić, aby to jedno miało te kolory, które chcę. Nie wspomnę o tym, że widać raster (kropki) oraz pojawiają się smugi na jednolitych płaszczyznach.

A więc polecam nową, najtańszą laserówkę, ze sklepu, na gwarancji itd.