Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kamerę DCR-SR32E jak skasować licznik

axis1234 05 Feb 2008 20:39 1308 6
    axis1234
    Level 2  
    Witam serdecznie

Zakupiłem kamerę DCR-SR32E z której jestem ogromnie zadowolony miał bym tylko prośbę bo w instrukcji nic na ten temat nie jest napisane jak skasować licznik
    nazwy pliku danych czyli przy nagrywaniu nagrań wideo lub robieniu zdjęć nazwa plik jest zapisana 101-0001,101-0002,101-0003 itd. jak wyzerować ten licznik by przy nagrywaniu z czystego dysku licznik zaczynał liczyć pliki znowu od 1 a nie np. od 14
    bardzo dziękuje za pomoc i życzę miłego dnia
    krzycho123
    Level 31  
    nie wiem jak w tej kamerze HDD ale np. w aparatach sony w setupie jest opcja FILE NUMBER i wybiera sie opcje RESET . W kamerze pewnie podobnie jest
    axis1234
    Level 2  
    witam

niestety nie ma w niej opcji setup kamerka posiada menu obrazkowe i język polski przeglądając menu nigdzie nie zauważyłem opcji reset licznika może jednak ktoś wie jak go zresetować za pomoc wielkie dzięki

pozdrawiam
    krzycho123
    Level 31  
    więc tak ,zapoznałem sie z tematem są wełdug mnie 2 sposoby , jeden niepewny a drugi 100% pewny . Pierwszy to funkcja OPRÓŻNI dostępna oprócz formatu z menu setup kamery . A druga to ukryty przycisk z boku , pod ekranem RESET , resetuje wszlekie ustawienia data ,czas itd.

Zresztą masz tu też instrukcje w pdf w razie czego http://pdf.crse.com/manuals/3093317521.pdf pozdro
    axis1234
    Level 2  
    witam

dziękuje za próby pomocy pisałem tez do sony polska gdzie dowiedziałem sie ze owego licznika nie da sie skasować czyli klapa

pozdrawiam
    bogdan-pe
    Level 21  
    W większości urządzeń optyczno-mechanicznych cyfrowo rejestrujacych nie ma możliwości zerowania liczników. Stąd zawsze wiadomo jak duży jest "przebieg" tych urządzeń. Tak jak z licznikiem kilometrów w samochodzie.. Pozdr.
    krzycho123
    Level 31  
    axis1234 , mechaniczny przycisk reset też nie daje efektu ?? Przebieg , przebiegiem ale wiekszość dobrych firmowych sprzętów ma funkcje zerowania - czyli przywrócenia do stanu fabrycznego