Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CC 700 z gażnikiem Aisan

06 Lut 2008 08:44 4485 5
  • Poziom 10  
    Kilka dni temu wywaliło mi uszczelkę pod glowicą i przewód od chlodnicy.Plyn chłodzący uciekał przez wydech.Po wymianie uszczelki(głowica była planowana)autko z wielkim bólem odpalilo zostawiając za sobą obłoki bialego dymu,dymić tak strasznie przestalo(wygląda na to że płyn parowal z układu)ale gaśnie na każdym zakręcie,jak jest nagrzany to nawolnych obrotach całkiem ładnie chodzi wystarczy dodać troszkę gazu i pada.Olej i płyn OK,przed awarią dolałem paliwa(połowę zbiornika do pelna pod sam korek) i takie objawy zaczeły się właśnie wtedy, to paliwo strasznie się pieniło.Co jeszcze sprawdzić i na co zwrócić uwagę
  • Poziom 16  
    Sprawdź wszystkie wężyki na gaźniku (czy są drożne i nieprzetarte) - większość usterek tego gaźnika to wężyki....(może coś rozłączono podczas wymiany uszczelki ....)
  • Poziom 10  
    wężyki na gaźniku się odpiely przy rozbieraniu,właściwie odpiely się nie od gażnika tyko od termozaworu dwudrożnego i od zaworu powietrza dodatkowego,problem w tym że niejestem pewny czy są odpowiednio podpięte to znaczy czy są w tych miescach w których powinny być,to znaczy że napewno są podpięte do zaworu z którego wypadły tylko niewiem czy w odpowiedniej kolejności.Dołączam rysunek gażnika,te zawory to odpowiednio numery dwa i osiemCC 700 z gażnikiem Aisan
  • Poziom 16  
    Najprościej byłoby dorwać jakiegoś CC i podpatrzeć...jeździ tego jeszcze cała masa. Tak z rysunku to trochę ciężko....a nie mam pod bokiem żadnego, żeby sfotografować i przesłać - może ktoś inny z forum pomoże...
  • Poziom 30  
    Kolega ma racje to jest najprostsze rozwiozanie
  • Poziom 10  
    wężyki są OK.Problemem na bank bylo paliwo po dolaniu jakby się przecknoł przestał tak dymić i gasnąć,teraz paliwo jest na wykończeniu i objawy znowu się pojawiły wzbogacone o utratę mocy(na trzecim i czwartym biegu ma wiekrzego kopa niż na pierwszym i drógim)do tego pali jak czolg