Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Hoonved C43 wypuszcza wode

07 Lut 2008 15:36 2317 5
  • Poziom 23  
    Witam mam zmywarke Hoonved C43 problem polega na tym że po załączeniu pobiera nonstop wode i w trakcie pobierania wypuszcza zmywarka ma tylko jeden program przycisk start
  • Poziom 16  
    ja bym na początek sprawdził grzałkę
  • Specjalista AGD
    A na jakiej wysokości jest wąż spustowy? spróbuj podnieść, do sprawdzenia układ hydrostatu: coś tam musi decydować o wysokości lustra wody
  • Poziom 23  
    Witam wąż spustowy jest ok grzałka tez ta zmywarka ma jeden program kosztuje ponad 2 tys i ma mechaniczny programator dla mnie jest dziwne że pobiera wodę w czasie płukania i wypuszcza silniczek programatora stoi w miejscu jak przesunę programator na inna pozycje silnik pracuje jak dojdzie do pozycji płukania wyłączy sie i zmywarka pobiera wodę i wypuszcza non stop
  • Poziom 16  
    zapewne posiada czujnik zmętnienia wody sprawdź go jest zamontowany w misie

pozdrawiam
  • Poziom 23  
    Ta zmywarka nie ma żadnej elektroniki typowy mechaniczny programator bardzo prosty 2 przyciski włącznik sieciowy i start start działa na zasadzie starego typu automatu klatkowego oświetlenia przy trzymać chwile start silniczek załączy styk nie mam pojęcia dlaczego non stop pobiera wodę i wypuszcza w jednym czasie tak bez końca hydrostat niema tu znaczenia bo wypompowuje wodę ale i tak sprawdziłem go przełącza w obie strony