Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

DVD ELTA 8883 - za duży plik z napisami?

templer 07 Feb 2008 16:39 1284 3
    templer
    Level 2  
    Witam wszystkich !!!
    Mój problem wygląda następująco - podczas oglądania filmu w formacie avi, w pewnym momencie napisy (które to pobierane są z pliku txt) przestają się wyświetlać i tak już zostaje do końca trwania filmu...
    Z moich obserwacji wynika, że dzieje się jedynie tak podczas oglądania filmu w którym jest dużo dialogów a co za tym idzie plik z napisami jest większy niż normalnie i wynosi 60-70 KB.
    Czyżby w odtwarzaczu ELTA 8883 była jakaś (ograniczona) pamięć służąca do edycji napisów?
    A jeśli tak, to czy da sie ten problem jakoś rozwiązać np. poprzez instalację nowego softu?
    seybr
    Level 13  
    Możesz spróbować, sprawdzałeś na stronie producenta ? Jeżeli jest nowsze oprogramowanie, to powinno zawierać w pliku opis, zawarte poprawki.

Spróbuj skonwertować napisy na mDVD w SubEdit-Player. Mój kumpel miał podobny problem, tylko poprawnie jego dvd czytało napisy w takim formacie ;]. Plik nadal pozostaje w TXT.
    templer
    Level 2  
    Wszystkie moje napisy konwertuję przy pomocy SubEdit-Playera do formatu mDVD do dawna, więc chyba nie tu tkwi błąd...:|
    ZbeeGin
    Level 39  
    seybr wrote:
    Możesz spróbować, sprawdzałeś na stronie producenta ? Jeżeli jest nowsze oprogramowanie, to powinno zawierać w pliku opis, zawarte poprawki.

Już dawno Elta nie wypuściła, żadnej poprawki do tego modelu. Raczej poszukłałbym na forum divx.pl. Tam koledzy MTZ, zxczxc, janda chyba dalej "bawią" się w poprawki.